Complete Results

Boys
100 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jayson Ashford		10.65a PR	St. Louis University
2.	10	Nate Peat		10.84a PR	Rock Bridge
3.	10	Larue Martin		10.92a PR	Battle
4.	12	Stephen Benson		11.09a PR	Blue Springs
5.	10	Nick Wood		11.20a PR	Blue Springs
6.	11	Michael Brown		11.46a	DeSmet Jesuit
7.	12	Jeffrey Hill		11.50a	Kirkwood
8.	12	Antonio Phillips		11.69a	Kirkwood
 
100 Meters  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jayson Ashford		10.92a	St. Louis University
2.	10	Larue Martin		11.02a	Battle
3.	10	Nate Peat		11.08a	Rock Bridge
4.	12	Stephen Benson		11.11a	Blue Springs
5.	10	Nick Wood		11.32a	Blue Springs
6.	11	Michael Brown		11.41a PR	DeSmet Jesuit
7.	12	Antonio Phillips		11.42a PR	Kirkwood
8.	12	Jeffrey Hill		11.43a PR	Kirkwood
9.	12	Tyreik Fisher		11.47a	Soldan International...
10.	12	Ryan Landers		11.51a PR	Washington
11.	11	Delton Utsey		11.54a PR	St. Louis University
12.	12	Trent Patton		11.60a PR	Bayless
13.	11	Da'jon Weston		11.64a PR	Battle
14.	11	Andrew King		11.69a PR	Rock Bridge
15.	11	Tanner Clough		11.77a	Marshall County
16.	12	Byron Earts		11.79a PR	Cleveland NJROTC
17.	12	Kevin Crump		11.79a PR	Cleveland NJROTC
18.	12	Caleb Ferguson		11.80a PR	Marshall County
19.	9	Kameron Jones		11.91a PR	Hazelwood Central
20.	12	Joshua Taylor		11.98a PR	Hazelwood Central
21.	11	Moses Gogra		12.05a PR	Lift for Life Academy
22.	9	Jermaine Coleman		12.08a PR	Lift for Life Academy
23.	10	Jaelen Woods		12.08a PR	Normandy
24.	11	Hunter Schoenig		12.11a PR	DeSmet Jesuit
25.	11	Brendan Eddingfield		12.14a PR	St. Mary's (St. Louis)
26.	10	Jacob Miller		12.16a	Marshall County
27.	9	Nathan Busch		12.32a	Washington
28.	10	Trevor Patton		12.67a PR	Bayless
29.	9	Jackson Graves		12.72a PR	St. Mary's (St. Louis)
30.	12	Alex Colburn		13.21a PR	Marshall County
12	Thomas Patton		DNS	Soldan International...
 
200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jayson Ashford		21.49a	St. Louis University
2.	10	Nate Peat		22.36a PR	Rock Bridge
3.	11	Richard Fontenot		22.47a	Blue Springs
4.	10	Larue Martin		22.81a	Battle
5.	12	Frank Perry		23.23a	Normandy
6.	11	Joseph Magee		23.30a	Battle
7.	10	Matt Marzolf		23.31a	Blue Springs
8.	12	Jeffrey Hill		23.50a	Kirkwood
 
200 Meters  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Richard Fontenot		22.24a PR	Blue Springs
2.	10	Larue Martin		22.26a PR	Battle
3.	12	Jayson Ashford		22.27a	St. Louis University
4.	10	Nate Peat		22.53a	Rock Bridge
5.	12	Jeffrey Hill		22.87a PR	Kirkwood
6.	11	Joseph Magee		23.01a PR	Battle
7.	12	Frank Perry		23.02a PR	Normandy
8.	10	Matt Marzolf		23.03a PR	Blue Springs
9.	12	Michael Rueckert		23.18a PR	St. Louis University
10.	10	Shi'kesh Mister		23.33a PR	Bayless
11.	11	Lawerance Bourrage		23.35a PR	Cleveland NJROTC
12.	11	Josh Franklin		23.43a PR	DeSmet Jesuit
13.	12	Jamez Ewing		23.43a PR	Cleveland NJROTC
14.	12	Trent Patton		23.44a PR	Bayless
15.	11	Cornell Young		23.58a PR	Kirkwood
16.	12	Ben Williams		23.58a PR	DeSmet Jesuit
17.	12	Tyreik Fisher		23.77a SR	Soldan International...
18.	9	Caden Phipps		23.86a PR	Hazelwood Central
19.	12	Wade Derington		24.08a PR	Marshall County
20.	12	Will McGee		24.13a PR	Marshall County
21.	12	Ryan Landers		24.23a SR	Washington
22.	11	Kylan Anderson-jackson		24.36a PR	Hazelwood Central
23.	11	Brendan Eddingfield		24.61a PR	St. Mary's (St. Louis)
24.	12	Michon Crawford		24.64a	Soldan International...
25.	10	Jacob Miller		24.76a	Marshall County
26.	9	Nathan Busch		24.92a PR	Washington
27.		Jaylon Hicks		24.99a	Lift for Life Academy
28.	9	Jermaine Coleman		25.30a PR	Lift for Life Academy
29.	12	J'son Medley		25.58a SR	Normandy
30.	9	Jackson Graves		26.03a PR	St. Mary's (St. Louis)
31.	12	Kian Pilot		26.23a	Rock Bridge
 
400 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jayson Ashford		49.21a SR	St. Louis University
2.	12	Adam Gauzy		50.41a SR	Washington
3.	10	Eli Darrough		51.22a PR	Rock Bridge
4.	11	Joseph Magee		51.42a	Battle
5.	12	Zach Doster		51.96a PR	Rock Bridge
6.	12	Colin Murphy		52.17a PR	Kirkwood
7.	11	Katron Franklin		52.95a PR	Cleveland NJROTC
8.	12	Jackson Reed		53.04a PR	Marshall County
9.	10	Corrion Matthews		53.32a PR	Hazelwood Central
10.	10	Chuck Perry		53.79a PR	St. Louis University
11.	11	Alex McCullough		53.80a SR	Blue Springs
12.	11	Eli Cruz		54.21a PR	St. Mary's (St. Louis)
13.	9	Sirod Cooper		54.49a PR	Hazelwood Central
14.	12	Joseph Reed		54.49a SR	Marshall County
15.	12	Daniel Lepore		54.63a PR	Marshall County
16.	10	Daulton Bender		54.74a PR	Washington
17.	11	Timothy Brooks		55.16a PR	Battle
18.	11	Kole Wetzler		55.23a PR	DeSmet Jesuit
19.	11	Miric Byas		55.24a PR	St. John Vianney
20.	12	Michael Ruiz del Arbol		55.46a PR	DeSmet Jesuit
21.	10	Elijah Ross		55.50a PR	Soldan International...
22.	12	Abdullahi Abdi		56.16a PR	Soldan International...
23.	10	Carlos Spann		57.06a PR	Lift for Life Academy
24.	12	Joe Pointer		58.25a PR	Lift for Life Academy
25.	9	Jacoby Combs		58.88a PR	St. Mary's (St. Louis)
26.	10	Derrick Hagens		1:02.62a	Bayless
10	Shi'kesh Mister		DNS	Bayless
10	Matt Marzolf		DNS	Blue Springs
9	Andre Scott		DNS	Cleveland NJROTC
 
800 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Joe Reed		2:01.17a	DeSmet Jesuit
2.	9	Lazarus Williams		2:01.57a	St. Louis University
3.	12	Roman Lipinski		2:01.99a	St. Louis University
4.	10	Gabe McClain		2:02.56a PR	Blue Springs
5.	12	David Gunn		2:02.58a	Blue Springs
6.	11	Brandon Davis		2:04.40a PR	Hazelwood Central
7.	12	Jacob Steinberg		2:05.14a PR	Zalma
8.	11	Colin Donovan		2:05.41a PR	DeSmet Jesuit
9.	10	Mojuba Shoneka		2:06.06a	Rock Bridge
10.	12	Garrett Fulgham		2:06.36a	Marshall County
11.	11	Evan Adrian		2:06.47a	Kirkwood
12.	12	Otto Spaunhorst		2:06.62a SR	Washington
13.	11	Joshua Garner		2:07.02a PR	Cleveland NJROTC
14.	12	Austin Nico		2:07.20a SR	Kirkwood
15.	11	Ethan Dowell		2:10.77a PR	Marshall County
16.	9	Christian Cosner		2:11.80a PR	Marshall County
17.	10	Avdo Sahbaz		2:14.28a PR	Bayless
18.	11	Gabriel Familia		2:15.55a PR	Battle
19.	12	Ben Howser		2:15.91a	Rock Bridge
20.	10	Abdirahaman Abdi		2:18.89a	Soldan International...
21.	12	Abraham Wade		2:18.96a	Hazelwood Central
22.	11	Isaiah Rucker		2:22.06a PR	Soldan International...
23.	10	Calvin Henricks		2:22.65a PR	St. Mary's (St. Louis)
24.	9	Brian Vanskike		2:27.91a PR	Battle
9	Antwain Elliott		DNS	Lift for Life Academy
11	Miyon Saffore		DNS	Cleveland NJROTC
11	Andrew Workman		DNS	St. Mary's (St. Louis)
11	Lester Hope		DNS	Lift for Life Academy
Jovonta Johnson		DNS	Bayless
11	Hans Mohr		DNS	St. John Vianney
 
1600 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Joe Reed		4:30.60a PR	DeSmet Jesuit
2.	12	Clayton Duchatschek		4:31.70a SR	Washington
3.	12	Elias Gaffney		4:32.65a	Rock Bridge
4.	12	Nick Wright		4:33.77a PR	Rock Bridge
5.	10	Patrick Hetlage		4:35.60a PR	St. Louis University
6.	10	Christian Baker		4:36.65a PR	Kirkwood
7.	11	Evan Adrian		4:38.45a	Kirkwood
8.	11	Morgan Cauveren		4:40.47a PR	Blue Springs
9.	11	Jonah Loewe		4:44.76a	Blue Springs
10.	11	Ethan Line		4:47.91a PR	Battle
11.	12	Jackson Yates		4:53.50a	Marshall County
12.	12	William Kelly		4:54.09a	St. Louis University
13.	10	Sean Lane		4:56.07a PR	DeSmet Jesuit
14.	12	Abdullahi Abdi		4:58.76a	Soldan International...
15.	9	Mason Cosner		5:01.06a	Marshall County
16.	9	Noah Little		5:02.75a PR	Washington
17.	11	Sebastian Tomas		5:05.29a	St. Mary's (St. Louis)
18.	10	Calvin Henricks		5:07.16a PR	St. Mary's (St. Louis)
19.	11	Patrick Trani		5:08.38a PR	St. John Vianney
20.	11	Kelly Grant		5:09.86a PR	Hazelwood Central
21.	10	Abdirahaman Abdi		5:10.13a PR	Soldan International...
22.	10	Jonathan Ticgelaor		5:11.84a PR	Battle
23.	11	Kamryn Grant		6:10.20a	Hazelwood Central
11	Ethan Dowell		DNS	Marshall County
12	Ali Hameed		DNS	Bayless
11	Sheldon Keys		DNS	Cleveland NJROTC
10	Moe Oo Min Maung		DNS	Bayless
9	Daunte Farrell		DNS	Cleveland NJROTC
 
3200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Victor Mugeche		9:28.99a	Blue Springs
2.	12	Adam Sandstedt		10:01.65a SR	Rock Bridge
3.	10	Jacob Ewen		10:04.65a PR	Kirkwood
4.	11	Paul Burka		10:17.18a	St. Louis University
5.	11	Dean Frossard		10:18.79a	Rock Bridge
6.	12	Neil Winter		10:25.81a PR	DeSmet Jesuit
7.	10	Armani Redes		10:27.04a PR	Blue Springs
8.	10	Matthew Milnor		10:30.10a PR	St. Louis University
9.	12	Declan Sinner		10:32.08a SR	Kirkwood
10.	12	Jackson Yates		10:49.70a PR	Marshall County
11.	10	Kyle Hiller		10:55.25a SR	Battle
12.	9	Noah Little		11:00.00a	Washington
13.	11	Ethan Line		11:06.53a	Battle
14.	12	Matthew Woodford		11:14.25a SR	DeSmet Jesuit
15.	11	Patrick Trani		11:32.01a	St. John Vianney
16.	12	Joshua Person		11:45.20a PR	Hazelwood Central
17.	9	Mason Cosner		11:57.10a PR	Marshall County
18.	10	Aaron (max) Todd		12:05.17a PR	St. Mary's (St. Louis)
19.	10	Kyle Mcclain		13:37.14a SR	Marshall County
12	Ali Hameed		DNS	Bayless
12	Clayton Duchatschek		DNS	Washington
12	Peyton Ford		DNS	Zalma
11	Isaiah Rucker		DNS	Soldan International...
9	Karan Wilson		DNS	Cleveland NJROTC
 
110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Holden Knudsen		15.47a PR	Kirkwood
2.	10	Martez Manuel		15.51a	Rock Bridge
3.	12	Joseph Souvannarath		15.59a	St. John Vianney
4.	11	Colby Velaer		15.65a	Blue Springs
5.	12	Jack Brown		15.68a	Marshall County
6.	11	Chris Tabourne		16.03a	St. John Vianney
7.	12	Caleb Bavlnka		16.82a	Battle
8.	10	Maceo Cummings		17.62a	St. Louis University
 
110m Hurdles - 39"  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Colby Velaer		15.43a PR	Blue Springs
2.	10	Martez Manuel		15.47a PR	Rock Bridge
5.	11	Holden Knudsen		15.56a	Kirkwood
3.	12	Jack Brown		15.57a	Marshall County
4.	12	Joseph Souvannarath		15.86a	St. John Vianney
6.	11	Chris Tabourne		16.06a	St. John Vianney
7.	10	Maceo Cummings		16.50a	St. Louis University
8.	12	Caleb Bavlnka		16.76a PR	Battle
9.	10	Brock Sandbothe		17.08a	Kirkwood
10.	9	Cooper Deneke		17.21a PR	Rock Bridge
11.	10	Houston Partridge		17.71a PR	Washington
12.	12	Jonathan Nelson		17.76a	DeSmet Jesuit
13.	12	Jaleel Ashford		17.78a	St. Louis University
14.	10	Xavier Forrest		17.89a	Hazelwood Central
15.	11	Adam Solomon		19.18a PR	DeSmet Jesuit
16.	11	Jordan Bavlnka		19.44a PR	Battle
17.	9	Justin Wilson		19.53a PR	Marshall County
18.	10	Andrew Tague		20.80a PR	St. Mary's (St. Louis)
10	Jason Haynes		DNS	Cleveland NJROTC
12	John Cunningham		DNS	Blue Springs
12	Christian Binder		DNS	Normandy
 
300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Martez Manuel		39.04a PR	Rock Bridge
2.	11	Antonio Norman		39.07a SR	Cleveland NJROTC
3.	11	Xavier Hall		40.25a PR	Blue Springs
4.	12	Jaleel Ashford		41.68a	St. Louis University
5.	11	Colby Velaer		42.12a PR	Blue Springs
6.	10	Xavier Forrest		42.80a PR	Hazelwood Central
7.	12	Joe Jordan		43.01a	Kirkwood
8.	11	Winston Waddell		43.07a PR	Kirkwood
9.	12	Joseph Souvannarath		43.32a SR	St. John Vianney
10.	9	Cooper Deneke		43.58a PR	Rock Bridge
11.	12	Caleb Bavlnka		43.60a SR	Battle
12.	10	Houston Partridge		43.74a	Washington
13.	12	Jack Brown		43.89a	Marshall County
14.	12	Trent Patton		44.14a	Bayless
15.	12	Marius Henderson		44.41a SR	Lift for Life Academy
16.	9	Cameron Clay		44.88a PR	St. Louis University
17.	11	Chris Tabourne		46.09a	St. John Vianney
18.	12	Elijah Hankerson		46.95a	Hazelwood Central
19.	10	Andrew Tague		47.05a SR	St. Mary's (St. Louis)
20.	11	Adam Solomon		47.66a PR	DeSmet Jesuit
21.	9	Justin Wilson		48.35a PR	Marshall County
22.	10	Trevor Patton		48.81a PR	Bayless
23.	12	Jonathan Nelson		49.75a	DeSmet Jesuit
24.	11	Jordan Bavlnka		50.26a	Battle
10	Jason Haynes		DNS	Cleveland NJROTC
12	Jaylin Swan		DNS	Soldan International...
 
4x100m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Imon Bell		43.05a	Hazelwood Central
2		Stephen Benson		43.11a	Blue Springs
3		Antonio Phillips		43.83a	Kirkwood
4		Larue Martin		44.04a	Battle
5		Hunter Schoenig		44.76a	DeSmet Jesuit
6		Kevin Crump		44.84a	Cleveland NJROTC
7		Daulton Bender		45.73a	Washington
8		Delton Utsey		46.64a	St. Louis University
9		Andrew King		48.70a	Rock Bridge
10		Tanner Clough		48.72a	Marshall County
11		Marius Henderson		48.74a	Lift for Life Academy
Michon Crawford
Tyreik Fisher
Kahlil Hoskins
Thomas Patton		DNS	Soldan International...
Jaelen Woods
Joshua Jones
J'son Medley
Frank Perry		DNS	Normandy
 
4x200m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Corrion Matthews		1:29.43a	Hazelwood Central
2		Josh McCullough		1:29.44a	Blue Springs
3		Antonio Phillips		1:32.01a	Kirkwood
4		Noah Boyles		1:32.05a	Rock Bridge
5		Kevin Crump		1:33.80a	Cleveland NJROTC
6		Joseph Magee		1:34.03a	Battle
7.		Relay Team		1:35.21a	Bayless
8		Jack Brown		1:35.35a	Marshall County
9		Hunter Schoenig		1:35.67a	DeSmet Jesuit
10		Adam Kleekamp		1:37.55a	Washington
Michon Crawford
Kahlil Hoskins
Thomas Patton
Jaylin Swan		DNS	Soldan International...
Delton Utsey
Christian Wallace-Hughes
Maceo Cummings
Michael Rueckert		DQ	St. Louis University
 
4x400m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Roman Lipinski		3:24.09a	St. Louis University
2		Nate Peat		3:24.24a	Rock Bridge
3		Josh McCullough		3:28.48a	Blue Springs
4		Cornell Young		3:30.70a	Kirkwood
5		Katron Franklin		3:35.09a	Cleveland NJROTC
6		Joseph Magee		3:36.20a	Battle
7		Adam Kleekamp		3:36.47a	Washington
8		Sirod Cooper		3:39.64a	Hazelwood Central
9		Jack Brown		3:40.82a	Marshall County
10		Sebastian Tomas		3:47.56a	St. Mary's (St. Louis)
11		Tyrez Prentice		3:50.65a	Lift for Life Academy
Jaelen Woods
J'son Medley
Frank Perry
DeVontay MCDonald		DNS	Normandy
Abdullahi Abdi
Abdirahaman Abdi
Kahlil Hoskins
Tyreik Fisher		DNS	Soldan International...
Ben Williams
Joe Lane
Kole Wetzler
Michael Ruiz del Arbol		DNS	DeSmet Jesuit
Relay Team		DNS	Bayless
 
4x800m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Victor Mugeche		7:59.70a	Blue Springs
2		Roman Lipinski		8:00.80a	St. Louis University
3		Nick Wright		8:10.90a	Rock Bridge
4		Austin Nico		8:19.30a	Kirkwood
5		Tyler O'Connor		8:31.40a	DeSmet Jesuit
6		Jackson Reed		8:36.10a	Marshall County
7		Kelly Grant		9:09.10a	Hazelwood Central
8		Kyle Hiller		9:20.70a	Battle
Abdullahi Abdi
Abdirahaman Abdi
Souleman Moussa
Isaiah Rucker		DNS	Soldan International...
Calvin Henricks
Andrew Workman
Sebastian Tomas
Aaron (max) Todd		DNS	St. Mary's (St. Louis)
Katron Franklin
Antonio Norman
Joshua Garner
Karan Wilson		DNS	Cleveland NJROTC
 
Shot Put - 12lb  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Edward Becton		55-00.25	Hazelwood Central
2.	12	Johnnie Middleton		46-08.50	Blue Springs
3.	11	Sam Evans		45-04.00	St. Louis University
4.	12	Cameron Thurman		44-06.25	Marshall County
5.	11	Daniel Parker		43-06.75	Blue Springs
6.	11	Kristofer Doran		42-07.00	Battle
7.	12	Brandon Carlyle		42-02.75 SR	Battle
8.	12	Conner Muller		41-05.50	Washington
9.	11	Kai Panethiere		41-03.75 SR	St. John Vianney
10.	10	Melvin Drayton		41-02.25 PR	Rock Bridge
11.	11	Kameron Bowdry		41-01.25 PR	St. Louis University
12.	11	Luke Brooks		40-08.50	St. John Vianney
13.	10	Marquis Robinson		40-08.25	Kirkwood
14.	12	Tyresse Norris		40-06.00	Kirkwood
15.	11	Robert Greco		40-05.25	Hazelwood Central
16.	12	Kyle Rudberg		40-04.00	DeSmet Jesuit
17.	10	Jacques Combs		40-03.75	DeSmet Jesuit
18.	10	Marcus Manuel		39-05.50 PR	Rock Bridge
19.	12	Austin Clark		38-11.75	Marshall County
20.	12	Brendon Schwarzen		33-05.50	Washington
21.	10	Michael Bradley		32-10.00	Bayless
22.	11	Jelani Jackson		31-02.00	Bayless
23.	11	Chance Gaston		26-10.25 PR	Cleveland NJROTC
11	Anthony Sims		DNS	Normandy
11	Steven Blanks		DNS	St. Mary's (St. Louis)
11	Alberto Morales		DNS	Cleveland NJROTC
11	DeVontay MCDonald		DNS	Normandy
 
Discus - 1.6kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Daniel Parker		157-11	Blue Springs
2.	12	Tyler Bronston		150-05	Blue Springs
3.	12	David Gordon		132-10 PR	St. Louis University
4.	12	Edward Becton		129-01	Hazelwood Central
5.	11	Kristofer Doran		125-11	Battle
6.	10	Melvin Drayton		125-00	Rock Bridge
7.	12	Ivan Barnett		124-10	Kirkwood
8.	11	Luke Brooks		122-06 PR	St. John Vianney
9.	11	John McCurdy		119-03 SR	Battle
10.	10	Daniel Favela		118-09 SR	Rock Bridge
11.	11	Sam Evans		116-06	St. Louis University
12.	11	Nathan Fahland		113-00	DeSmet Jesuit
13.	12	Keenan Agnew		108-06 PR	DeSmet Jesuit
14.	11	Robert Greco		105-07	Hazelwood Central
15.	11	Kai Panethiere		104-00 SR	St. John Vianney
16.	12	Conner Muller		100-05	Washington
17.	10	Michael Bradley		100-01	Bayless
18.	10	Marquis Robinson		99-09	Kirkwood
19.	11	Steven Blanks		96-06 PR	St. Mary's (St. Louis)
20.	10	Jake Fesi		92-09	St. Mary's (St. Louis)
21.	12	Brendon Schwarzen		81-08	Washington
22.	12	Austin Clark		79-08 SR	Marshall County
23.	10	Eddie Nguyen		62-10	Bayless
11	Justin Pough		DNS	Cleveland NJROTC
11	Anthony Sims		DNS	Normandy
11	Chance Gaston		DNS	Cleveland NJROTC
10	Jaelen Woods		DNS	Normandy
 
Javelin - 800g  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Ivan Barnett		182-04	Kirkwood
1.	12	Dylan Cowling		182-04 PR	Blue Springs
3.	12	Brandon Brown		148-02	Blue Springs
4.	10	Marquis Robinson		143-03 PR	Kirkwood
5.	12	Andrew Pluff		134-10	St. Louis University
6.	12	Adam Kleekamp		129-11	Washington
7.	11	Trevor Jones		126-01	St. Louis University
8.	9	Andrew Gildehaus		125-03 PR	Washington
9.	12	Zach Doster		125-02 PR	Rock Bridge
10.	11	Alexander Moore		105-10	St. John Vianney
11.	11	Davion Marsaw		99-08 PR	Hazelwood Central
12.	12	Joshua Taylor		90-10 SR	Hazelwood Central
10	Austin Neumann		DNS	DeSmet Jesuit
10	Eli Darrough		DNS	Rock Bridge
11	Malik Edwards		DNS	Battle
 
High Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Da'jon Weston		6-04.00 PR	Battle
2.	11	Daniel McMurran		6-04.00 SR	St. Louis University
3.	12	Darius Clark		6-04.00	Blue Springs
4.	10	Quinton Brown		6-02.00 PR	Rock Bridge
5.	11	Brandon Davis		5-06.00 PR	Hazelwood Central
5.	10	Tyler Moore		5-06.00	St. John Vianney
7.	12	Jaylin Swan		5-06.00	Soldan International...
8.	10	Liam Peck		5-06.00	Rock Bridge
8.	10	Arvell Ferguson		5-06.00	Kirkwood
8.	9	Kylum Harper		5-06.00	Battle
11.	11	Tyler Hega		5-06.00	Marshall County
12.	12	Jake McNeely		5-04.00	Marshall County
12.	11	Alexander Moore		5-04.00	St. John Vianney
12.	10	Shi'kesh Mister		5-04.00	Bayless
12.	11	Cornell Young		5-04.00	Kirkwood
12.	12	Jonathan Nelson		5-04.00 SR	DeSmet Jesuit
12.	11	Trevor Jones		5-04.00	St. Louis University
12.	11	Brendan Eddingfield		5-02.00	St. Mary's (St. Louis)
12.	11	James Whitfield jr.		5-00.00 PR	Hazelwood Central
11	Antonio Norman		DNS	Cleveland NJROTC
 
Pole Vault  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Will Drury		14-00.00	Kirkwood
2.	12	Sean Hruz		13-06.00 SR	St. Louis University
3.	11	Charles Bever		13-06.00	Battle
4.	10	Darin Smalls		13-00.00	Battle
5.	12	Michael Rueckert		12-06.00	St. Louis University
6.	12	Zach Doster		12-00.00	Rock Bridge
7.	11	Sam Knowlton		10-06.00	Blue Springs
8.	11	Matt Ruth		10-06.00 PR	Washington
9.	11	Bryce Ladd		10-06.00	Marshall County
10.	10	Sean Gerty		10-00.00 PR	DeSmet Jesuit
11.	11	Aiden Pellin		10-00.00	Washington
12.	11	Hans Mohr		9-06.00 SR	St. John Vianney
10	Garrett Wommack		NH	Marshall County
10	Eli Darrough		NH	Rock Bridge
10	Austin Neumann		NH	DeSmet Jesuit
 
Long Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Darius Clark		23-01.50 PR	Blue Springs
2.	12	Antonio Phillips		22-00.75 PR	Kirkwood
3.	11	Tre-Wheaton		21-05.50	Blue Springs
4.	11	Camron Fugate		21-01.50 PR	Battle
5.	11	John Teter		20-01.75 PR	Rock Bridge
6.	12	Ryan Landers		20-00.50 PR	Washington
7.	10	Christian Wallace-Hughes		20-00.25 PR	St. Louis University
8.	12	Malik Johnson		19-11.75	Battle
9.	9	Jairus Maclin		19-06.75	Kirkwood
10.	12	Jake McNeely		19-03.50 PR	Marshall County
11.	12	David O'Rourke		18-11.00	Rock Bridge
12.	11	Daniel McMurran		18-07.50 SR	St. Louis University
13.	12	Tyrez Prentice		18-04.75	Lift for Life Academy
14.	11	Hunter Schoenig		18-02.00	DeSmet Jesuit
14.	11	James Whitfield jr.		18-02.00	Hazelwood Central
16.	12	Joseph Souvannarath		17-11.50 SR	St. John Vianney
17.	9	Denzel Lasam		17-11.00 PR	DeSmet Jesuit
18.	12	Daniel Lepore		17-09.75	Marshall County
19.	9	Nathan Busch		16-07.25	Washington
20.	10	Mark Jenkins		14-08.25	Hazelwood Central
11	Joshua Jones		ND	Normandy
9	Bradley Woodard		ND	Normandy
11	Brendan Eddingfield		ND	St. Mary's (St. Louis)
11	Alexander Moore		ND	St. John Vianney
12	Jaylin Swan		ND	Soldan International...
11	Kelsey Cole		ND	Cleveland NJROTC
12	Thomas Patton		ND	Soldan International...
Keion brown		ND	Lift for Life Academy
11	Sheldon Keys		ND	Cleveland NJROTC
 
Triple Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Darius Clark		47-09.50 PR	Blue Springs
2.	11	Tre-Wheaton		47-02.00 PR	Blue Springs
3.	11	Da'jon Weston		44-05.50 PR	Battle
4.	11	Kelsey Cole		44-03.50	Cleveland NJROTC
5.	12	Frank Perry		42-10.50 SR	Normandy
6.	12	Jonathan Nelson		41-07.00 PR	DeSmet Jesuit
7.	11	Chris Tabourne		40-03.50	St. John Vianney
8.	10	Christian Wallace-Hughes		40-02.50 PR	St. Louis University
9.	11	Cornell Young		39-10.50 PR	Kirkwood
10.	11	Holden Knudsen		39-00.00 PR	Kirkwood
11.	12	David O'Rourke		38-04.00	Rock Bridge
12.	11	Aaron Reed		38-02.25	Marshall County
13.	12	Jake McNeely		37-08.00	Marshall County
14.	11	Adam Solomon		36-02.00 PR	DeSmet Jesuit
15.	9	Zach Boyles		35-08.25	Rock Bridge
16.	10	Tyler Moore		35-06.00 SR	St. John Vianney
17.	11	James Whitfield jr.		35-04.00 PR	Hazelwood Central
18.	10	Jake Fesi		34-09.00 PR	St. Mary's (St. Louis)
19.	10	Jalen White		34-03.00	St. Louis University
20.	11	Kamryn Grant		30-03.25	Hazelwood Central
9	Damon Sleet		DNS	Cleveland NJROTC
9	Kylum Harper		FOUL	Battle
Girls
100 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Hava Turner		12.09a PR	Kirkwood
2.	10	Serena Williams		12.21a PR	Battle
3.	12	Delaney McDannold		12.71a PR	Rock Bridge
4.	12	Ashley Mitchell		12.82a PR	Kirkwood
5.	9	Ty'Le Whitmill		13.10a PR	Blue Springs
6.	9	Merosiane Libimbi		13.27a	Battle
7.	12	Janae Pembrook-Ward		13.53a	Clayton
11	Sy'maih Smith		FS	Blue Springs
 
100 Meters  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Hava Turner		12.37a	Kirkwood
2.	10	Serena Williams		12.79a	Battle
3.	12	Delaney McDannold		13.04a	Rock Bridge
4.	11	Sy'maih Smith		13.16a	Blue Springs
5.	9	Ty'Le Whitmill		13.17a	Blue Springs
6.	12	Ashley Mitchell		13.18a	Kirkwood
7.	9	Merosiane Libimbi		13.39a	Battle
8.	12	Janae Pembrook-Ward		13.48a SR	Clayton
9.	12	Kayla Booker		13.86a PR	Parkway South
10.	12	Mary Hoffman		13.91a PR	Cor Jesu Academy
11.	10	Marisa Warren		13.94a PR	Incarnate Word Academy
12.	10	Olivia Butters		14.03a	Nerinx Hall
13.	9	Pha'Jah Mondaine		14.15a PR	Cleveland NJROTC
14.	10	Cameron Thompson		14.17a SR	Rock Bridge
15.	11	Margie Sando		14.19a PR	Nerinx Hall
16.	11	Jasmine Cooley		14.22a PR	Cleveland NJROTC
17.	9	Colleen Mulbarger		14.24a PR	Cor Jesu Academy
18.	9	Jazmyne Moore		14.30a PR	Normandy
19.	11	Bria Waller		14.31a PR	Parkway South
20.	11	Haley Swift		14.49a	Marshall County
21.	12	Tirzah Williams		14.52a PR	Incarnate Word Academy
22.		Renee Hall		15.05a	Lift for Life Academy
23.		Aniyah Gray		15.48a	Lift for Life Academy
24.	9	Madelyn Travers		15.87a PR	St. Josephs Academy
25.	9	Brianna Hall		16.96a PR	Normandy
26.	11	Emily O'Donnell		18.84a SR	St. Josephs Academy
11	Michaela Rogers		DNS	Marshall County
10	Karrington Green		DNS	Clayton
10	Rachel Bauche		DNS	Washington
12	Samantha Krause		DNS	Ft. Zumwalt North
12	Jahla Fleming		DNS	Bayless
11	Kaelie Stewart		DNS	Bayless
 
200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Hava Turner		25.33a SR	Kirkwood
2.	12	Alexis Spikes		25.59a PR	Battle
3.	10	Serena Williams		25.95a PR	Battle
4.	11	Edina Catic		26.11a PR	Bayless
5.	10	Aniya Kollore		26.56a	Normandy
6.	11	Payton Minnis		26.63a PR	Blue Springs
7.	12	Delaney McDannold		26.93a	Rock Bridge
8.	11	Alexis Jackson		27.41a	Normandy
 
200 Meters  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Hava Turner		25.33a	Kirkwood
2.	10	Serena Williams		26.24a	Battle
3.	11	Edina Catic		26.33a	Bayless
4.	10	Aniya Kollore		26.39a PR	Normandy
5.	12	Alexis Spikes		26.66a	Battle
6.	11	Payton Minnis		26.70a	Blue Springs
7.	12	Delaney McDannold		26.90a PR	Rock Bridge
8.	11	Alexis Jackson		27.22a PR	Normandy
9.	12	Sidney Orrick		27.37a PR	Parkway South
10.	12	Kristen Erusha		27.45a SR	Cor Jesu Academy
11.	11	Colleen Kuchem		27.56a PR	Washington
12.	9	Talia Pfeifer		27.59a PR	Blue Springs
13.	11	Cassandra Weiss		27.80a	Parkway South
14.	8	Abby Hurst		28.04a PR	Marshall County
15.	12	Amanda Bello		28.21a PR	Ft. Zumwalt North
16.	9	Helen DeMarcantonio		28.56a PR	Incarnate Word Academy
17.	10	Caroline Wilson		28.77a PR	Kirkwood
18.	12	Janae Pembrook-Ward		28.80a PR	Clayton
19.	10	Cameron Thompson		28.89a SR	Rock Bridge
20.	9	tyeesha Jackson		29.06a PR	Cleveland NJROTC
21.	11	Jada Johnson		29.26a PR	Incarnate Word Academy
22.	9	Caroline Washington		29.29a PR	Nerinx Hall
23.	8	Layne Pea		29.32a PR	Marshall County
24.	11	Margie Sando		29.35a PR	Nerinx Hall
25.	9	Bridget Hagene		29.56a PR	Cor Jesu Academy
26.	11	Alexcehundra Taylor		29.56a PR	Cleveland NJROTC
27.	11	Sydney Reed		29.64a PR	Marshall County
28.	11	Kennadi Spraggs		30.64a PR	Marshall County
29.	9	Ally Thomas		31.59a PR	St. Josephs Academy
30.		Renee Hall		31.86a	Lift for Life Academy
31.		Aniyah Gray		32.59a	Lift for Life Academy
32.	10	Margaret Maloney		33.14a PR	St. Josephs Academy
9	Khaylie Ross		DNS	Clayton
9	Claire Chulka		DNS	Ft. Zumwalt North
12	Jahla Fleming		DNS	Bayless
10	Rachel Bauche		DNS	Washington
 
400 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Kara Steele		58.74a SR	Kirkwood
2.	11	Edina Catic		59.58a PR	Bayless
3.	9	Paige Magee		59.80a PR	Battle
4.	11	Colleen Kuchem		1:01.69a SR	Washington
5.	11	Randi Overkamp		1:02.41a PR	Battle
6.	11	Tabitha Stowers		1:02.90a SR	Kirkwood
7.	11	Antonia Jones		1:03.44a PR	Lift for Life Academy
8.	12	Amanda Bello		1:03.61a SR	Ft. Zumwalt North
9.	11	Maddy Purvis		1:03.93a PR	Blue Springs
10.	10	Ellynn Nickens		1:04.09a	Rock Bridge
11.	11	Olivia Robinson		1:04.99a PR	Washington
12.	10	Aniya Kollore		1:05.09a PR	Normandy
13.	9	Jenna Wright		1:05.58a PR	Blue Springs
14.	9	Olivia Clines		1:05.84a PR	Incarnate Word Academy
15.	9	Tori Ford		1:06.25a	Marshall County
16.	12	Catherine Auguste		1:06.33a SR	Parkway South
17.	9	Carmen Gunn		1:07.62a PR	Marshall County
18.	12	Mary Hoffman		1:07.67a PR	Cor Jesu Academy
19.	12	Hanan Mahmoud		1:07.97a SR	Parkway South
20.	11	Alexcehundra Taylor		1:08.70a	Cleveland NJROTC
21.	11	Jasmine Cooley		1:09.65a SR	Cleveland NJROTC
22.	11	Taylor Bare		1:09.74a SR	Marshall County
23.	10	Erica Johnson		1:10.09a SR	Marshall County
24.	12	Amber Parkinson		1:10.48a SR	Ft. Zumwalt North
25.	9	Caroline Washington		1:11.81a PR	Nerinx Hall
26.	10	Alyssa Altheimer		1:14.81a PR	Clayton
27.	10	Olivia Butters		1:15.19a PR	Nerinx Hall
28.	9	Brianna Hall		1:21.08a PR	Normandy
9	Mya Drayton		DNS	Rock Bridge
9	Kiera Robinson		DNS	Incarnate Word Academy
10	Taylor Dent		DNS	Clayton
 
800 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Elyse Valdivia		2:26.16a SR	Blue Springs
2.	11	Sloane Montgomery		2:26.77a SR	Nerinx Hall
3.	9	Alyna Thibault		2:30.01a PR	Blue Springs
4.	10	Aidan Sheffel		2:30.93a	Battle
5.	12	Michaela Mc Kissic		2:32.72a PR	Incarnate Word Academy
6.	11	Adrianne Bruckner		2:33.75a PR	Bayless
7.	11	Katherine Hennessey		2:35.19a PR	Kirkwood
8.	11	Antonia Jones		2:36.97a PR	Lift for Life Academy
9.	12	Aliyah Blackburn		2:38.05a PR	Rock Bridge
10.	9	Molly Rolwes		2:38.52a	Cor Jesu Academy
11.	11	Katherine Dudley		2:38.82a	Rock Bridge
12.	11	Alexis Head		2:39.17a PR	Ft. Zumwalt North
13.	10	Sierra Mason		2:40.66a PR	Lift for Life Academy
14.	11	Bailey Sandlin		2:41.12a PR	Marshall County
15.	11	Daylin Huebotter		2:41.35a	Battle
16.	10	Catherine Jacknewitz		2:41.72a PR	Nerinx Hall
17.	11	Gillian Veldey		2:41.90a PR	Kirkwood
18.	11	Brooke Robinson		2:42.16a SR	Washington
19.	12	Kyra Hardesty		2:42.21a	Washington
20.	11	Emily Davis		2:42.71a	Parkway South
21.	11	Victoria Chapman		2:43.29a	Incarnate Word Academy
22.	9	Emma Smith		2:44.02a SR	Marshall County
23.	11	Carrie Metzler		2:47.45a PR	Cor Jesu Academy
24.	12	Jennifer Pullam		2:49.41a PR	Zalma
25.	9	Emily Meyer		2:50.11a PR	Cleveland NJROTC
26.	11	Amanda Stoker		2:51.27a PR	Parkway South
27.	10	Eveline Brown		2:52.96a PR	Clayton
28.	10	Catriona Docherty		3:08.85a PR	Clayton
11	Davea Pargo		DNS	Normandy
10	Nay'Sha Stallings		DNS	Normandy
 
1600 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Mikayla Reed		5:10.01a SR	Washington
2.	10	Tessa Valdivia		5:12.78a PR	Blue Springs
3.	12	Erin Smith		5:17.87a SR	Nerinx Hall
4.	11	Elaina Hubner		5:17.89a SR	Blue Springs
5.	12	Elena Coleman		5:29.10a	Cor Jesu Academy
6.	12	Jocelyn Quiles		5:31.20a PR	Ft. Zumwalt North
7.	11	Morgan Holdmeyer		5:32.22a SR	Washington
8.	10	Aidan Sheffel		5:32.73a	Battle
9.	10	Meredith Lang		5:33.80a PR	Kirkwood
10.	12	Aliyah Blackburn		5:38.86a PR	Rock Bridge
11.	11	Adrianne Bruckner		5:39.59a PR	Bayless
12.	9	Molly Rolwes		5:54.39a PR	Cor Jesu Academy
13.	10	Ji-Sung Lee		5:56.24a PR	Rock Bridge
14.	11	Victoria Chapman		5:58.55a	Incarnate Word Academy
15.	11	Jennifer Harter		5:59.25a PR	Parkway South
16.	11	Catherine Skubiz		6:01.53a	Kirkwood
17.	12	Mary Gelzer		6:02.79a PR	Clayton
18.	11	Morgan Avery		6:03.93a SR	Ft. Zumwalt North
19.	12	Jordyn Ray		6:08.38a SR	Marshall County
20.	9	Samantha VanEssendelft		6:11.19a PR	Parkway South
21.	7	Jada Driver		6:34.71a	Marshall County
22.	10	Kassie Bright		6:41.04a PR	Zalma
23.	10	Sara Kirsch		6:46.47a PR	St. Josephs Academy
24.	11	Margaret Baugh		6:52.76a	Clayton
25.	11	Audrey Skaggs		7:00.47a	St. Josephs Academy
11	Brooke Fredrickson		DNS	Incarnate Word Academy
11	Bella Racette		DNS	Nerinx Hall
 
3200 Meters  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Mikayla Reed		11:25.65a	Washington
2.	10	Tessa Valdivia		11:33.14a SR	Blue Springs
3.	12	Elena Coleman		11:36.25a PR	Cor Jesu Academy
4.	11	Elaina Hubner		11:48.64a SR	Blue Springs
5.	10	Meredith Lang		11:52.09a PR	Kirkwood
6.	9	Greta Scheidt		12:40.51a PR	Rock Bridge
7.	9	Allyson Gooden		12:53.64a	Kirkwood
8.	11	Adrianne Bruckner		12:55.01a	Bayless
9.	11	Morgan Avery		12:56.76a SR	Ft. Zumwalt North
10.	12	Mia Bellanca		12:57.97a PR	Ft. Zumwalt North
11.	12	Mary Gelzer		13:23.63a	Clayton
12.	9	Ellie Dimond		13:34.92a PR	Rock Bridge
13.	10	Krista Bretsch		13:36.49a	Nerinx Hall
14.	10	Clara Bonino		13:42.55a	Nerinx Hall
15.	7	Alexia Minter		13:47.49a PR	Marshall County
16.	9	Tarryn Story		13:51.96a PR	Marshall County
17.	9	Isobel Dernlan		13:55.79a PR	Cor Jesu Academy
18.	11	Margaret Baugh		15:06.95a	Clayton
11	Anna Sullentrup		DNS	Washington
11	Brooke Fredrickson		DNS	Incarnate Word Academy
 
100m Hurdles - 33"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	9	Paige Magee		15.76a PR	Battle
2.	11	Arianna Butler		15.80a	Battle
3.	10	Akiya Kollore		16.06a	Normandy
4.	9	Scout Regular		16.62a PR	Incarnate Word Academy
5.	11	Micah Arps		16.73a PR	Incarnate Word Academy
6.	11	Colleen Kuchem		16.92a	Washington
7.	9	Ashley Lindsey		17.99a PR	Marshall County
8.	9	Mary Hruz		18.26a	Cor Jesu Academy
 
100m Hurdles - 33"  Varsity - Prelims
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Akiya Kollore		15.66a PR	Normandy
3.	11	Arianna Butler		15.74a PR	Battle
2.	9	Paige Magee		15.77a	Battle
4.	11	Colleen Kuchem		16.78a SR	Washington
5.	11	Micah Arps		16.87a	Incarnate Word Academy
6.	9	Scout Regular		17.36a	Incarnate Word Academy
7.	9	Ashley Lindsey		18.15a	Marshall County
8.	9	Mary Hruz		18.22a PR	Cor Jesu Academy
9.	12	Kaylie Riley		18.44a PR	Marshall County
10.	9	Callie Johnson		18.59a	Blue Springs
11.	11	Ashlyn Southard		19.06a	Parkway South
12.	9	Allison Koller		19.50a PR	Rock Bridge
13.	11	Meghan Burgess		20.40a PR	Cor Jesu Academy
14.	9	Sophia Olszowka		20.53a	Washington
11	Sarah Coy		DNS	Blue Springs
11	Caroline Stevens		DNS	Rock Bridge
 
300m Hurdles - 30"  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	10	Cori Davis		47.23a	Blue Springs
2.	11	Tyler Flowers		49.47a	Incarnate Word Academy
3.	12	Mackenzie Davis		49.49a	Blue Springs
4.	9	Scout Regular		50.25a PR	Incarnate Word Academy
5.	9	Aaliyah Jones		52.79a PR	Kirkwood
6.	12	Sophie Curran		52.97a	Cor Jesu Academy
7.	11	Meghan Burgess		53.27a PR	Cor Jesu Academy
8.	9	Ashley Lindsey		54.01a PR	Marshall County
9.	9	Sofia Bayer		54.58a PR	Marshall County
10.	11	Sydney Green		55.06a	Ft. Zumwalt North
11.	9	Meghan Bryan		56.93a	Nerinx Hall
12.	9	Sophia Smith		57.01a	Parkway South
13.	10	Josie Kleinheider		57.05a PR	Washington
14.	12	Ashley Mitchell		57.19a PR	Kirkwood
15.	11	Ashlyn Southard		57.69a	Parkway South
16.	9	Georgia Godier		57.70a	Rock Bridge
17.	12	Carmen Beliz		1:00.32a PR	Clayton
10	Rachel Bauche		DNS	Washington
9	Katherine Schmidt		DNS	Nerinx Hall
11	Caroline Stevens		DNS	Rock Bridge
11	Arianna Butler		DNS	Battle
 
4x100m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		JauVonya Cole		49.84a	Battle
2		Margie Sando		50.68a	Nerinx Hall
3		Sophie Curran		51.99a	Cor Jesu Academy
4		Catherine Auguste		52.29a	Parkway South
5		Sarah Coy		52.37a	Blue Springs
6		Ashley Mitchell		52.53a	Kirkwood
7		Faith Garrett		52.69a	Normandy
8		Micah Arps		53.75a	Incarnate Word Academy
9		Audrey Grizzard		54.00a	Marshall County
10		Jasmine Cooley		55.40a	Cleveland NJROTC
Rachel Bauche
Grace Evans
Josie Kleinheider
Sophia Olszowka		DNS	Washington
Ojurere Shonekan
Mya Drayton
Ellynn Nickens
Jordan Banker		DNS	Rock Bridge
Taylor Dent
Karrington Green
Janae Pembrook-Ward
Josauni Swisher		DNS	Clayton
 
4x200m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Carynton Marshall		1:45.24a	Battle
2		Kara Steele		1:45.57a	Kirkwood
3		Cori Davis		1:45.62a	Blue Springs
4		Mya Drayton		1:47.22a	Rock Bridge
5		Amelia Mauldin		1:49.32a	Nerinx Hall
6		Alexis Jackson		1:49.57a	Normandy
7		Brianna Whitener		1:50.38a	Parkway South
8		Taylor Dent		1:50.85a	Clayton
9		Micah Arps		1:51.37a	Incarnate Word Academy
10		Sidney Burke		1:52.13a	Cor Jesu Academy
11		Carmen Gunn		1:55.44a	Marshall County
12		Bridget Gibson		2:20.97a	St. Josephs Academy
Jasmine Cooley
tyeesha Jackson
Pha'Jah Mondaine
Alexcehundra Taylor		DQ	Cleveland NJROTC
 
4x400m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Nicki Horn		4:03.97a	Nerinx Hall
2		Payton Minnis		4:06.27a	Blue Springs
3		Tabitha Stowers		4:06.62a	Kirkwood
4		Paige Magee		4:15.99a	Battle
5		Morgan Holdmeyer		4:20.02a	Washington
6		Karrington Green		4:21.84a	Clayton
7		Catherine Auguste		4:22.40a	Parkway South
8		Olivia Clines		4:24.34a	Incarnate Word Academy
9		Sidney Burke		4:24.82a	Cor Jesu Academy
10		Tori Ford		4:28.12a	Marshall County
tyeesha Jackson
Meghan Kniess
Emily Meyer
Alexcehundra Taylor		DNS	Cleveland NJROTC
Faith Garrett
Aniya Kollore
Alexis Jackson
Nay'Sha Stallings		DNS	Normandy
Mya Drayton
Katherine Dudley
Ojurere Shonekan
Caroline Stevens		DNS	Rock Bridge
 
4x800m Relay  Varsity - Finals
PL	YR	-		Mark	Team
1		Maura O'Reilly		9:48.68a	Nerinx Hall
2		Elyse Valdivia		9:58.13a	Blue Springs
3		Tori Nesslage		10:11.58a	Ft. Zumwalt North
4		Meredith Lang		10:21.89a	Kirkwood
5		Morgan Holdmeyer		10:43.87a	Washington
6		Elena Coleman		10:47.97a	Cor Jesu Academy
7		Jadie Arnett		10:53.97a	Rock Bridge
8		Tori Ford		11:05.22a	Marshall County
9		Anna Anzilotti		11:48.14a	Clayton
10		Bridget Gibson		12:12.37a	St. Josephs Academy
Emily Davis
Samantha VanEssendelft
Jennifer Harter
Amanda Stoker		DNS	Parkway South
Victoria Chapman
Helen DeMarcantonio
Brooke Fredrickson
Michaela Mc Kissic		DNS	Incarnate Word Academy
 
Shot Put - 4kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jade Gates		38-04.75	Incarnate Word Academy
2.	10	Koby Tyler		36-07.00	Blue Springs
3.	12	Taylor Overman		35-05.00	Blue Springs
4.	10	Teaia Jackson		34-06.75	Clayton
5.	11	Mia Strahlendorf		34-01.75	Cor Jesu Academy
6.	12	Emma Boehmer		33-10.50 PR	Washington
7.	10	Paris Williams		33-03.00	Battle
8.	12	Lauryn Miller		32-11.75	Kirkwood
9.	10	Coriana Proemsey		32-01.50	Kirkwood
10.	10	Mary Capron		31-02.75 SR	Rock Bridge
11.	10	Ashley Bland		30-07.75	Battle
12.	12	Kirsten Walker		29-10.25	Marshall County
13.	11	Ellie Jackson		28-06.00 PR	Cor Jesu Academy
14.	12	Salin Pratt		28-03.50	Bayless
15.	11	Emily Colley		27-00.75	Marshall County
16.		Armira Mitchell		26-11.75	Lift for Life Academy
17.	12	Gaby Baptiste		26-11.00 PR	Ft. Zumwalt North
18.	12	Grace Hesser		26-07.75	Nerinx Hall
19.	9	Serenity Wilson		25-10.00 PR	Nerinx Hall
20.	9	Baylee Franklin		25-07.25 PR	Washington
21.	10	Savanna Kelsey		24-00.50	Ft. Zumwalt North
22.	9	Chandler Fulton		23-11.75	Marshall County
23.	9	Cassandra Standifer		23-05.00 PR	Cleveland NJROTC
24.	10	Alexis Mcknight		23-01.00	Parkway South
25.	10	Erin King		22-03.25 PR	Incarnate Word Academy
26.		Renee Hall		19-11.75	Lift for Life Academy
10	Alyssa Wiseman		ND	Parkway South
10	Ba'Recia Battle		ND	Normandy
 
Discus - 1kg  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Reagen Kanagawa		114-06	Blue Springs
2.	10	Teaia Jackson		106-08	Clayton
3.	12	Jade Gates		101-06	Incarnate Word Academy
4.	12	Salin Pratt		98-04 PR	Bayless
5.	11	Myra Tupai		98-02	Blue Springs
6.	11	Abigail Oakley		95-00	Marshall County
7.	10	Ashley Bland		93-09	Battle
8.	11	Mia Strahlendorf		91-06	Cor Jesu Academy
9.	12	Emma Boehmer		90-02 SR	Washington
10.	11	Emily Colley		81-03	Marshall County
11.	12	Sadie Wise		81-02	Kirkwood
12.	10	Coriana Proemsey		80-01 PR	Kirkwood
13.	11	Natajha Wray		79-11	Battle
14.	10	Mary Capron		77-04	Rock Bridge
15.	9	Serenity Wilson		73-06	Nerinx Hall
16.	11	Katie Neyer		72-02	Cor Jesu Academy
17.	10	Hannah Wilmes		71-05	Ft. Zumwalt North
18.	12	Rachel Rushing		68-07	Marshall County
19.	9	Harley Vuocolo		66-08	Washington
20.	12	Grace Hesser		64-09	Nerinx Hall
21.	12	Katie Mazdra		54-06	Ft. Zumwalt North
22.	11	Sophie Bernstein		54-01	Clayton
23.	10	Courtney Conners		52-10 PR	Incarnate Word Academy
24.	10	Alexis Mcknight		50-06	Parkway South
25.		Armony Warren		33-10	Lift for Life Academy
Armira Mitchell		DNS	Lift for Life Academy
11	Jessica Kolditz		DNS	Parkway South
 
Javelin - 600g  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Reagen Kanagawa		146-11 PR	Blue Springs
2.	9	Sophia Olszowka		106-06 PR	Washington
3.	12	Jade Gates		105-03 PR	Incarnate Word Academy
4.	12	Sadie Wise		103-02	Kirkwood
5.	9	Callie Johnson		93-07 PR	Blue Springs
6.	11	Jessica Kolditz		88-03	Parkway South
7.	10	Coriana Proemsey		87-00 PR	Kirkwood
8.	10	Paris Williams		81-07	Battle
9.	11	Morgan Banker		68-06 PR	Rock Bridge
9.	9	Jorlyn Pickett		68-06 PR	Ft. Zumwalt North
11.	12	Gaby Baptiste		68-05 PR	Ft. Zumwalt North
12.	11	Genace Adams		67-09 PR	Incarnate Word Academy
13.	10	Ashley Bland		65-04	Battle
14.	12	Grace Evans		62-00	Washington
15.	10	Emily Schroder		61-09 PR	Nerinx Hall
16.	12	Grace Hesser		59-03	Nerinx Hall
17.	12	Katie Ganninger		54-05 PR	Parkway South
10	Adison Farris		ND	Rock Bridge
 
High Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	11	Olivia Ducharme		5-00.00	Cor Jesu Academy
2.	9	Carynton Marshall		5-00.00	Battle
3.	11	Arianna Butler		5-00.00	Battle
4.	12	Maddie Wingert		4-08.00	Blue Springs
5.	10	Emma Wilson		4-08.00 SR	Rock Bridge
5.	11	Tyler Flowers		4-08.00	Incarnate Word Academy
7.	9	Allison Koller		4-06.00	Rock Bridge
8.	9	Jenna Wright		4-06.00	Blue Springs
9.	12	Kaylie Riley		4-06.00	Marshall County
9.	12	Kellie Gilmore		4-06.00	Kirkwood
9.	10	Josie Kleinheider		4-06.00	Washington
9.	10	Anna Schneider		4-06.00	Washington
9.	9	Anastasia Ramig		4-04.00	Cor Jesu Academy
9.	10	Megan Griffith		4-04.00	Kirkwood
9.	12	Tori Nesslage		4-04.00 SR	Ft. Zumwalt North
9.	11	Katherine Howard		4-04.00	Clayton
9.	9	Khaylie Ross		4-04.00	Clayton
10	Cassandra Aegerter		NH	Nerinx Hall
9	Caroline Jensen		DNS	Parkway South
10	Jadanya Hemphill		NH	Parkway South
 
Pole Vault  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jordan Banker		11-00.00	Rock Bridge
2.	11	Morgan Banker		10-00.00	Rock Bridge
3.	11	Anna Messina		9-06.00	Cor Jesu Academy
4.	12	Samantha Krause		9-06.00	Ft. Zumwalt North
5.	11	Raegan Spotts		9-00.00	Blue Springs
6.	11	Natalie Sheehy		9-00.00	Blue Springs
7.	12	Maggie Porterfield		8-06.00	Cor Jesu Academy
8.	11	Audrey Grizzard		8-00.00	Marshall County
9.	11	Haley Swift		7-06.00	Marshall County
9.	9	Sydney Temple		7-06.00	Marshall County
9.	12	Alicia Ley		7-06.00	Washington
9.	9	Sophia Olszowka		7-00.00	Washington
9.	9	Anna Curtis		7-00.00 PR	Kirkwood
9.	9	Julia Knoll		6-06.00	Kirkwood
9.	10	Olivia Rosewell		6-06.00	Parkway South
9.	11	Nicki Horn		6-06.00 PR	Nerinx Hall
9.	11	Greta Mueller		6-00.00 PR	Nerinx Hall
11	Emily Davis		NH	Parkway South
9	Amara Reichert		NH	Battle
 
Long Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Jerrica Key		18-05.50 PR	Battle
2.	12	Ojurere Shonekan		17-11.00 SR	Rock Bridge
3.	9	Scout Regular		16-03.00 PR	Incarnate Word Academy
4.	9	Courtney Williams		15-11.00 PR	Nerinx Hall
5.	11	Anna Messina		15-07.50 SR	Cor Jesu Academy
6.	12	Maddie Wingert		15-02.50	Blue Springs
7.	11	Olivia Ducharme		15-01.00	Cor Jesu Academy
8.	9	Katie Garten		15-00.75	Blue Springs
9.	12	Ashley Mitchell		14-10.50 PR	Kirkwood
10.	9	Helen DeMarcantonio		14-05.50 PR	Incarnate Word Academy
11.	10	Anna Schneider		14-04.50	Washington
12.	9	Ruth Bryan		14-04.00 PR	Rock Bridge
13.	11	Brianna Philippe		13-07.00 PR	Parkway South
14.	9	Caroline Washington		13-06.00 PR	Nerinx Hall
15.	12	Grace Evans		13-03.00	Washington
16.	9	Jillian Beck		12-11.00	Clayton
17.		Renee Hall		12-05.50	Lift for Life Academy
18.	10	Leah Davis		11-04.00 PR	Parkway South
19.	9	Aaliyah Ervin		10-11.00	Clayton
9	Pha'Jah Mondaine		ND	Cleveland NJROTC
9	Marshae Mitchell		ND	Cleveland NJROTC
9	Sofia Bayer		ND	Marshall County
9	Jazmyne Moore		ND	Normandy
11	Kaelie Stewart		ND	Bayless
Armira Mitchell		ND	Lift for Life Academy
11	Gloria Freeman		ND	Marshall County
9	Alana Clopton		ND	Kirkwood
 
Triple Jump  Varsity - Finals
PL	YR	Name		Mark	Team
1.	12	Kara Steele		39-04.75 SR	Kirkwood
2.	12	Alexis Spikes		38-07.50 PR	Battle
3.	9	Carynton Marshall		38-02.00 PR	Battle
4.	10	Megan Griffith		34-11.50 PR	Kirkwood
5.	9	Katie Garten		31-09.00	Blue Springs
6.	12	Emediong Akpan		31-09.00 PR	Nerinx Hall
7.	11	Ellie Kuhn		31-04.75 SR	Cor Jesu Academy
8.	10	Anna Schneider		31-00.75	Washington
9.	11	Mini Laird		30-07.50 PR	Incarnate Word Academy
10.	11	Chloe Fischer		29-07.25 PR	Rock Bridge
11.	10	Mariah Blackburn		29-06.00	Rock Bridge
12.	12	Summer Smith		29-04.00 PR	Ft. Zumwalt North
13.	9	Sydney Temple		29-01.00 SR	Marshall County
14.	9	Caroline Washington		28-11.00 PR	Nerinx Hall
15.	9	Sofia Bayer		26-01.00 PR	Marshall County
10	Nay'Sha Stallings		DNS	Normandy
11	Kaelie Stewart		DNS	Bayless
12	Grace Evans		DNS	Washington
9	Marshae Mitchell		DNS	Cleveland NJROTC
9	Kiera Robinson		DNS	Incarnate Word Academy