Complete Results

Mens Results  Jump to
100 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Ross Farris	12.32a	Sullivan	
2.	8	Keagan Huff	12.58a	New Haven	
3.	8	Ethan Beers	12.98a	Washington	
4.	8	Dawson Brown	13.21a	Pacific	
5.	7	Josh Meyer	13.25a	Union	
6.	8	Austin Bush	13.31a	Pacific	
7.	8	Dayton Turner	13.49a	Washington	
8.	8	Drake Kelley	13.51a	St. Clair	
9.	8	Johnathon Jakob	13.74a	Washington	
10.	8	Gavin Price	13.94a	St. Clair	
11.	8	Colten Duvall	14.01a	Union	
12.	8	Logan Dobbs	14.03a	Hermann	
13.	7	Wyatt Sherman	14.06a	Union	
14.	8	Carter Dace	14.07a	Sullivan	
15.	7	Seth Lucas	14.11a	Sullivan	
16.	8	Luke Bader	14.14a	Hermann	
17.	8	Jonah Adkison	14.16a	Owensville	
18.	8	Riley Wehmeyer	14.50a	Owensville	
19.	8	Dylan Fudge	15.03a	Owensville	
20.	7	Carson Taylor	15.69a	Hermann	
 
200 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Ross Farris	25.37a	Sullivan	
2.	8	Nate Busch	25.65a	Washington	
3.	8	Chris Manzanero	27.93a	St. Clair	
4.	8	Keegan Head	28.10a	Hermann	
5.	8	Grant Hall	28.33a	Pacific	
6.	8	Matthew Galli	28.42a	Washington	
7.	7	Josh Meyer	28.70a	Union	
8.	7	Seth Lucas	28.89a	Sullivan	
9.	8	Luke Bader	29.04a	Hermann	
10.	8	Mason Davis	29.18a	Pacific	
11.	8	Carter Dace	29.30a	Sullivan	
12.	8	Michael Miles	29.40a	Owensville	
13.	8	James D'Onofrio	29.44a	Union	
14.	8	David Clark	29.51a	Union	
15.	7	Bryce Kazmaier	29.56a	Washington	
16.	8	Logan Dobbs	30.08a	Hermann	
17.	8	Brandon Hiatt	30.28a	Owensville	
18.	8	Riley Wehmeyer	30.37a	Owensville	
19.	7	Trenton Balderson	30.44a	St. Clair	
8	Chase Blankenship	NT	St. Clair	
 
400 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Boyd Phillips	58.27a	Hermann	
2.	8	Christophe Poinsett	58.35a	Union	
3.	8	Keagan Huff	59.02a	New Haven	
4.	8	Austin DeLong	59.68a	Sullivan	
5.	8	Bryce Meyer	59.96a	Washington	
6.	8	Jacob Hatcher	1:00.02a	Sullivan	
7.	8	Elliot Whitman	1:02.20a	St. Clair	
8.	7	Don'TA Harris	1:02.50a	Pacific	
9.	8	Ethan Kackley	1:03.17a	Sullivan	
10.	8	Gavin Pickard	1:03.57a	Union	
11.	7	Cole Nahlik	1:03.71a	Washington	
12.	7	Adam Pipes	1:04.57a	St. Clair	
13.	8	Derek Hulsey	1:05.14a	Union	
14.	7	Bryce Kazmaier	1:06.25a	Washington	
15.	8	Grant Hall	1:06.42a	Pacific	
16.	8	Blaine Reed	1:07.01a	Owensville	
17.	8	Dylan Fudge	1:08.98a	Owensville	
18.	8	Treyden Williams	1:09.53a	Owensville	
19.	8	Dominic Lewis	1:09.84a	New Haven	
20.	7	Brayden Brown	1:13.60a	Hermann	
21.	7	Kyle Buesking	1:13.76a	Hermann	
22.	8	Ryan Krupinski	1:17.26a	Pacific	
7	Lance McCoy	NT	St. Clair	
 
800 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Devon Powers	2:30.90a	Union	
2.	8	Kortland Maki	2:34.64a	Pacific	
3.	8	Austin DeLong	2:35.30a	Sullivan	
4.	8	Boyd Phillips	2:38.63a	Hermann	
5.	7	Jack Lackman	2:38.78a	Washington	
6.	8	Benjamin Griffen	2:39.75a	Washington	
7.	8	Owen Mercer	2:41.16a	Sullivan	
8.	8	Joshua Wiese	2:42.59a	Sullivan	
9.	8	Romeo Hultquist	2:42.61a	Union	
10.	7	Dalton Gleeson	2:44.71a	Hermann	
11.	8	Austin Griffin	2:45.27a	Union	
12.	7	Will Gleeson	2:46.00a	Washington	
13.	8	Austin Duff	2:47.67a	St. Clair	
14.	7	Jonah Hoffman	2:49.82a	Owensville	
15.	8	Hunter Garren	2:51.59a	New Haven	
16.	7	Braeden Green	2:53.33a	Bland	
17.	8	Tristin Spoon	2:53.91a	St. Clair	
18.	7	Jonathen Aytes	2:57.29a	Owensville	
19.	7	Lee Sohn	2:59.66a	St. Clair	
20.	7	Matthew Otten	2:59.80a	New Haven	
21.	7	Jace Gieck	3:00.46a	Bland	
21.	7	Evan Grannemann	3:00.46a	Owensville	
23.	7	Tyler Hartman	3:02.33a	Hermann	
24.	8	Austin Tegeler	3:05.08a	New Haven	
 
1600 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Devon Powers	5:27.87a	Union	
2.	8	Noah Little	5:29.46a	Washington	
3.	7	Mason Bailey	5:31.62a	Union	
4.	7	Peter Giles	5:37.97a	Hermann	
5.	8	Dominic Lewis	5:42.00a	New Haven	
6.	8	Owen Mercer	5:44.07a	Sullivan	
7.	8	Tyler Lottmann	5:45.44a	Washington	
8.	8	Collin Immekus	5:46.72a	Sullivan	
9.	7	Jacob Brooks	5:47.54a	Sullivan	
10.	7	Aden Steineker	5:48.73a	Owensville	
11.	7	Garrett Poole	5:49.70a	Washington	
12.	7	Michael Giles	5:56.24a	Hermann	
13.	8	Austin Duff	6:02.80a	St. Clair	
14.	8	Carter Heymeyer	6:03.02a	Hermann	
15.	7	Paul Tyree	6:03.85a	Owensville	
16.	8	Kadin Renn	6:06.49a	Union	
17.	8	Austin Tegeler	6:07.77a	New Haven	
18.	7	Braeden Green	6:20.31a	Bland	
19.	7	Evan Grannemann	6:21.18a	Owensville	
20.	7	Matthew Otten	6:29.81a	New Haven	
21.	8	Dylon Smith	6:50.67a	Pacific	
22.	7	Jace Gieck	7:22.05a	Bland	
8	Parker Kuelker	NT	Pacific	
 
100m Hurdles - 33"  7th & 8th - Finals x

1.	8	Christophe Poinsett	15.29a	Union	
2.	7	Wyatt Sherman	17.81a	Union	
3.	8	Tucker Vogel	18.82a	Pacific	
4.	8	Cole Alexander	19.03a	Sullivan	
5.	7	Gabriel Scheperle	19.12a	Washington	
6.	8	Ethan Kackley	19.16a	Sullivan	
7.	8	Austin Gregory	19.24a	Owensville	
8.	8	Johnathon Jakob	19.65a	Washington	
9.	8	Trent Anderson	19.72a	Hermann	
10.	8	Gavin Price	19.92a	St. Clair	
11.	7	Colton Thompson	20.02a	Pacific	
12.	8	Dylan Farrell	20.25a	Union	
13.	8	Alex Hansel	20.93a	St. Clair	
14.	7	Dakota Gotsch	21.23a	St. Clair	
15.	8	Bailey Hoehne	21.97a	Pacific	
16.	7	Harrison Partridge	21.99a	Washington	
 
4x100 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Sal Caminiti
Calvin Henry
Drake Kelley
Chris Manzanero	50.44a	St. Clair	
2.		Dawson Brown
Austin Bush
Jackson Roloff
Brayden Van Meter	50.77a	Pacific	
3.		Cole Alexander
Alec Bell
Andrew Bell
Ross Farris	51.11a	Sullivan	
4.		Bryce Meyer
Ethan Beers
Cole Nahlik
Nate Busch	54.16a	Washington	
5.		James D'Onofrio
Derek Hulsey
Colten Duvall
Josh Meyer	54.27a	Union	
6.		Riley Wehmeyer
Michael Miles
Sean Adkison
Jonah Adkison	54.95a	Owensville	
7.		Logan Dobbs
Brayden Brown
Cooper Eldringhoff
Carson Taylor	59.07a	Hermann	
 
4x200 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Sal Caminiti
Calvin Henry
Justin Hoffman
Chris Manzanero	1:48.77a	St. Clair	
2.		Trent Anderson
Luke Bader
Keegan Head
Lucas Myrick	1:50.61a	Hermann	
3.		Mason Davis
Reed Kilker
Jackson Roloff
Liam Sitek	1:50.74a	Pacific	
4.		Matthew Galli
Timothy Boehlein
Jeremiah Broadbent
Dayton Turner	1:51.23a	Washington	
5.		David Clark
Colten Duvall
Wyatt Sherman
James D'Onofrio	1:52.86a	Union	
6.		Andrew Bell
Jacob Hatcher
Ethan Kackley
Michael Tyree	1:52.94a	Sullivan	
7.		Michael Adkison
Sean Adkison
Brandon Hiatt
Michael Miles	1:53.20a	Owensville	
 
4x400 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Dawson Brown
Reed Kilker
Parker Kuelker
Brayden Van Meter	4:10.73a	Pacific	
2.		Alec Bell
Carter Dace
Austin DeLong
Jacob Hatcher	4:10.90a	Sullivan	
3.		Bryce Kazmaier
William Breuer
Bryce Meyer
Cole Nahlik	4:15.75a	Washington	
4.		Trenton Balderson
Justin Hoffman
Drake Kelley
Adam Pipes	4:17.83a	St. Clair	
5.		Lance Corum
Derek Hulsey
Gavin Pickard
Christophe Poinsett	4:28.70a	Union	
6.		Michael Adkison
Blaine Reed
Aden Steineker
Paul Tyree	4:40.36a	Owensville	
7.		Tyler Hartman
Daniel Gerloff
Dalton Gleeson
Jake Weber	4:57.37a	Hermann	
 
4x800 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Dominick Beine
Lance Corum
Romeo Hultquist
Joe Sullivan	10:14.39a	Union	
2.		Michael Giles
Peter Giles
Carter Heymeyer
Boyd Phillips	10:19.21a	Hermann	
3.		Andrew Bell
Collin Immekus
Joshua Wiese
Logan Willette	10:24.83a	Sullivan	
4.		Jack Lackman
Noah Little
Tyler Lottmann
Benjamin Griffen	10:25.39a	Washington	
5.		Nick Dierking
Austin Duff
Justin Hoffman
Tristin Spoon	10:39.06a	St. Clair	
6.		Aden Steineker
Paul Tyree
Jonah Hoffman
Evan Grannemann	11:11.05a	Owensville	
7.		Michael Carter
Bailey Hoehne
Kortland Maki
Dylon Smith	11:16.26a	Pacific	
 
Shot Put - 4kg  7th & 8th - Finals x

1.	7	Ethan Basham	37-11.00	Owensville	
2.	8	Austin Bush	36-09.00	Pacific	
3.	8	Damion McCoy	35-01.00	St. Clair	
4.	8	Collin Muller	34-09.50	Washington	
5.	8	Nick Luechtefeld	34-06.00	Union	
6.	8	Trevor Hamblin	34-06.00	Sullivan	
7.	8	Gavin Price	32-08.00	St. Clair	
8.	8	Cole Alexander	31-04.00	Sullivan	
9.	8	Oliver Pawlowski	29-06.00	Union	
10.	7	Sam Backhous	29-01.00	Washington	
11.	7	Sam Hurst	27-08.00	Hermann	
12.	8	Seth Scheidegger	26-03.50	Owensville	
13.	8	Demetri Pataky	25-07.00	New Haven	
14.	8	Gavin Frick	23-00.00	New Haven	
15.	7	James Brooks	22-04.00	Hermann	
 
Discus - 1kg  7th & 8th - Finals x

1.	8	Collin Muller	104-09	Washington	
2.	8	Austin Bush	98-06	Pacific	
3.	8	Gavin Price	96-00	St. Clair	
4.	8	Andrew Gildehaus	95-11	Washington	
5.	8	Nick Luechtefeld	95-08	Union	
6.	8	Brandon Hiatt	92-08	Owensville	
7.	8	Owen Mercer	87-00	Sullivan	
8.	8	Wyatt Jahnsen	86-04	Owensville	
9.	8	Trevor Hamblin	83-10	Sullivan	
10.	8	Gavin Frick	81-05	New Haven	
11.	8	Connor Ward	78-11	Union	
12.	7	James Brooks	76-04	Hermann	
13.	7	Skylar Sutton	75-00	Hermann	
14.	8	Demetri Pataky	73-10	New Haven	
15.	7	Ethan Via	71-00	St. Clair	
 
High Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Parker Kuelker	5-00.00	Pacific	
2.	8	Jacob Hatcher	5-00.00	Sullivan	
3.	8	Reed Kilker	4-08.00	Pacific	
3.	8	Christophe Poinsett	4-08.00	Union	
3.	8	Dayton Turner	4-08.00	Washington	
6.	7	Trenton Balderson	4-08.00	St. Clair	
7.	8	Austin DeLong	4-08.00	Sullivan	
8.	8	Derek Hulsey	4-08.00	Union	
9.	8	Keegan Head	4-06.00	Hermann	
9.	8	Trent Anderson	4-06.00	Hermann	
9.	8	Austin Gregory	4-06.00	Owensville	
9.	8	Nick Dierking	4-06.00	St. Clair	
13.	7	Gabriel Scheperle	4-04.00	Washington	
14.	8	Hunter Garren	4-00.00	New Haven	
14.	8	Demetri Pataky	4-00.00	New Haven	
8	Christian Lowes	NH	Owensville	
 
Pole Vault  7th & 8th - Finals x

1.	8	Alec Lonsberry	9-00.00	Pacific	
2.	8	Justin Hoffman	8-06.00	St. Clair	
3.	8	Michael Adkison	8-06.00	Owensville	
3.	8	Boyde Nicks	8-06.00	Owensville	
5.	8	Ethan Beers	7-06.00	Washington	
6.	7	Trevor Baker	7-06.00	Union	
7.	7	Lance Corum	7-06.00	Union	
8.	8	Owen Mercer	7-00.00	Sullivan	
9.	8	Ryan Krupinski	7-00.00	Pacific	
10.	7	Lance McCoy	6-00.00	St. Clair	
10.	7	Max Grimes	6-00.00	Washington	
7	Noah Stegeman	NH	Sullivan	
 
Long Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Keagan Huff	17-00.00	New Haven	
2.	8	Brayden Van Meter	16-11.50	Pacific	
3.	8	Nate Busch	16-02.00	Washington	
4.	8	Bryce Meyer	16-01.50	Washington	
5.	8	Cole Alexander	15-11.00	Sullivan	
6.	8	Drake Kelley	15-10.50	St. Clair	
7.	8	Jakob Shafferkoetter	15-09.00	Union	
8.	7	Trenton Balderson	15-07.50	St. Clair	
9.	8	Ethan Kackley	15-03.50	Sullivan	
10.	7	Bryce Blankenship	14-10.00	Owensville	
11.	7	Josh Meyer	14-07.50	Union	
12.	8	Austin Gregory	13-05.00	Owensville	
13.	7	Xavier Weldanski	11-06.50	Hermann	
14.	7	Skylar Sutton	10-10.00	Hermann	
15.	7	David Miller	10-09.00	New Haven	
 
Triple Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Alec Bell	36-00.50	Sullivan	
2.	8	Andrew Bell	35-02.00	Sullivan	
3.	8	Nate Busch	34-08.50	Washington	
4.	8	Keagan Huff	34-02.00	New Haven	
5.	8	Brayden Van Meter	34-00.50	Pacific	
6.	7	Bryce Kazmaier	33-07.00	Washington	
7.	8	Sal Caminiti	31-00.50	St. Clair	
8.	8	Nick Dierking	29-10.00	St. Clair	
9.	8	Colten Duvall	29-05.50	Union	
10.	8	Blaine Reed	28-11.50	Owensville	
11.	8	David Clark	27-06.00	Union	
12.	7	Sam Knotts	27-00.50	Pacific	
13.	7	David Miller	20-07.50	New Haven	
8	Michael Adkison	SCR	Owensville	
 
 Womens Results  Jump to
100 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Brianna Thomas	13.68a	Hermann	
2.	7	Emily Gaebe	13.85a	Union	
3.	8	Erika Toelke	13.86a	Union	
4.	7	Hanna Johanning	14.25a	Sullivan	
5.	7	Joie Heien	14.34a	Washington	
6.	7	Brianna Hildebrand	14.76a	Pacific	
7.	8	Destinee Busenhart	14.78a	Owensville	
8.	8	Emily Halmick	14.81a	Sullivan	
9.	8	Kya Harbour	14.90a	Sullivan	
10.	8	Kate Taylor	14.95a	Pacific	
11.	8	Grace Smiley	15.00a	Pacific	
12.	8	Meredith Howard	15.01a	St. Clair	
13.	7	Grace Faris	15.13a	New Haven	
14.	8	Halaina O'Bryant	15.28a	Washington	
15.	8	Emma Hinson	15.29a	St. Clair	
16.	7	Jessi Clark	15.33a	Union	
17.	7	Emma Vodnansky	15.47a	Washington	
18.	8	Madison Williams	15.56a	St. Clair	
19.	7	Mariah Holzschuh	15.66a	Owensville	
20.	7	Maya Wideman	15.91a	New Haven	
21.	7	Marissa Starke	16.05a	Hermann	
22.	7	Sheny Delgado	16.29a	New Haven	
23.	7	Madison Ellis	16.32a	Hermann	
24.	7	Jessica Webb	17.04a	Bland	
 
200 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Brianna Thomas	27.77a	Hermann	
2.	7	Emily Gaebe	28.37a	Union	
3.	8	Erika Toelke	28.54a	Union	
4.	7	Hanna Johanning	29.68a	Sullivan	
5.	8	Kelsey Kennedy	30.24a	Pacific	
6.	7	Kaylee Simpson	30.32a	Union	
7.	7	Maggie Doering	30.41a	Pacific	
8.	8	Riley Lock	30.67a	Sullivan	
9.	7	Joie Heien	30.80a	Washington	
10.	7	Grace Faris	31.08a	New Haven	
11.	7	Emma Vodnansky	31.27a	Washington	
12.	7	Audry Metzger	31.87a	Hermann	
13.	7	Brande Kubiak	32.01a	New Haven	
14.	7	Taya Ramsey	32.24a	Sullivan	
15.	7	Madison Ridder	32.45a	Washington	
16.	8	Tara Schnelting	32.65a	Owensville	
17.	7	Mariah Holzschuh	32.93a	Owensville	
18.	8	Kyra Binkhoelter	33.28a	Owensville	
19.	7	Kirsten Clements	33.79a	St. Clair	
20.	8	Shauna Hale	33.88a	St. Clair	
21.	8	Cassidy Shoemate	33.97a	St. Clair	
22.	8	Kayla Calvin	34.52a	Pacific	
23.	7	Heidi Hingst	34.82a	Hermann	
24.	7	Jessica Webb	36.42a	Bland	
 
400 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	8	Deseray Washington	1:08.70a	Union	
2.	7	Kaitlyn Hobson	1:09.34a	Union	
3.	7	Emma Duncan	1:09.41a	Washington	
4.	7	Jessi Clark	1:09.44a	Union	
5.	7	Hanna Johanning	1:10.24a	Sullivan	
5.	7	Emma Parry	1:10.24a	Pacific	
7.	7	Andrea Kimminau	1:10.89a	Washington	
8.	7	Maggie Jones	1:13.39a	Sullivan	
9.	7	Lexi Wohlgemuth	1:13.77a	St. Clair	
10.	8	Sommer Schneider	1:14.66a	St. Clair	
11.	7	Maya Wideman	1:15.05a	New Haven	
12.	7	Kate Angell	1:15.40a	Owensville	
13.	8	Sophia Olszowka	1:15.65a	Washington	
14.	7	Maddie Brooks	1:16.11a	Pacific	
15.	7	Juliana Watkins	1:16.19a	Owensville	
16.	7	Megan Gerloff	1:16.87a	Hermann	
17.	7	Taya Ramsey	1:17.25a	Sullivan	
18.	7	Alaina Scott	1:17.67a	New Haven	
19.	8	Maddison Unger	1:17.89a	Pacific	
20.	7	Marissa Starke	1:18.20a	Hermann	
21.	8	Alyssa McCormack	1:22.83a	St. Clair	
22.	7	Brooke Kuebler	1:25.11a	Hermann	
23.	7	Haleigh Nicholas	1:30.48a	New Haven	
7	Jessica Webb	NT	Bland	
 
800 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	7	Mia Reed	2:34.93a	Washington	
2.	7	Raeleigh Miller	2:42.89a	Sullivan	
3.	8	Angelina Thompson	2:48.58a	Union	
4.	7	Andrea Jacquin	2:51.01a	Union	
5.	8	Destinee Hartmann	2:51.52a	Union	
6.	8	Paige Heckelmann	2:53.43a	Owensville	
7.	7	Allison Meyer	2:55.99a	Washington	
8.	7	Madison Langeberg	2:56.63a	New Haven	
9.	8	Leanne O'Toole	2:59.35a	Owensville	
10.	7	Arianna Hill	2:59.54a	Washington	
11.	8	Emma Reed	3:00.00a	Owensville	
12.	8	Grace Allgaier	3:00.73a	New Haven	
13.	7	Catarina Reeves	3:00.94a	Pacific	
14.	7	Kayleigh Willman	3:01.67a	Sullivan	
15.	7	Olivia Pratt	3:01.77a	St. Clair	
16.	7	Arin Halmich	3:05.14a	St. Clair	
17.	8	Kayla Brumels	3:06.33a	New Haven	
18.	7	Megan Gerloff	3:07.66a	Hermann	
19.	7	Brea Carroll	3:08.14a	Sullivan	
20.	8	Alisabeth Moore	3:08.43a	St. Clair	
 
1600 Meters  7th & 8th - Finals x

1.	7	Mia Reed	5:40.93a	Washington	
2.	8	Sophia Ashner	5:46.76a	Owensville	
3.	7	Jenna Anding	6:05.46a	Pacific	
4.	8	Paige Heckelmann	6:08.78a	Owensville	
5.	7	Allison Meyer	6:09.19a	Washington	
6.	7	Andrea Jacquin	6:09.93a	Union	
7.	7	Madison Langeberg	6:23.33a	New Haven	
8.	8	Alesha Shockley	6:25.68a	Owensville	
9.	8	Grace Allgaier	6:26.50a	New Haven	
10.	7	Olivia Pratt	6:29.67a	St. Clair	
11.	8	Alyssa McCormack	6:31.29a	St. Clair	
12.	8	Kayley Miller	6:41.09a	Union	
13.	8	Pauline Waller	6:46.89a	Union	
14.	8	Cori O'Neill	6:49.37a	Pacific	
15.	7	McKenna Deckelman	7:07.75a	Washington	
16.	8	Kayla Brumels	7:09.75a	New Haven	
17.	7	Taylor Sikes	7:10.18a	St. Clair	
18.	8	Payton Dudley	7:42.50a	Sullivan	
19.	7	Taylor House	7:50.42a	Sullivan	
20.	7	Emily Hinson	7:53.68a	Sullivan	
 
100m Hurdles - 30"  7th & 8th - Finals x

1.	8	Abby Layton	17.98a	Pacific	
2.	8	Mallory Shetley	18.62a	Sullivan	
3.	8	Deseray Washington	18.68a	Union	
4.	7	Emma Rinne	19.01a	Union	
5.	8	Sophia Olszowka	19.46a	Washington	
6.	7	Aurora Hubard	19.75a	Union	
7.	8	Quincy Erickson	19.76a	Hermann	
8.	7	Taya Ramsey	19.94a	Sullivan	
9.	8	Sebbie Secor	20.09a	Washington	
10.	8	Halaina O'Bryant	20.19a	Washington	
11.	8	Shauna Hale	20.21a	St. Clair	
12.	7	Alaina Scott	20.29a	New Haven	
13.	8	Kyra Binkhoelter	20.54a	Owensville	
14.	8	Meagan Holtmeyer	20.57a	New Haven	
15.	8	Haley Lucas	20.77a	Pacific	
16.	7	Katherine Candrl	20.83a	Owensville	
17.	8	Lilyan Vanderver	21.04a	Pacific	
18.	7	Kirsten Clements	21.36a	St. Clair	
19.	7	Brianna Sullivan	21.49a	St. Clair	
20.	7	Sadie Blankenship	21.57a	Sullivan	
21.	7	Audry Metzger	21.64a	Hermann	
22.	7	Johnna Bloch	24.78a	New Haven	
 
4x100 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Emily Halmick
Kya Harbour
Riley Lock
Mallory Shetley	56.73a	Sullivan	
2.		Kelsey Kennedy
Haley Lucas
Grace Smiley
Kate Taylor	57.19a	Pacific	
3.		Ally Newton
Madison Williams
Zoe Gaszak
Meredith Howard	58.00a	St. Clair	
4.		Jordan Higgins
Emma Rinne
Kara Deisner
Kaylee Simpson	58.35a	Union	
5.		Brianna Thomas
Audry Metzger
Zoe Schaeffer
Marissa Starke	1:00.68a	Hermann	
6.		Destinee Busenhart
Jazabel Marquez
Mariah Holzschuh
Tara Schnelting	1:00.73a	Owensville	
7.		Jessica Webb
Faith Gieck
Cheyenne Struemph
Susie Moman	1:07.53a	Bland	
Sheny Delgado
Grace Faris
Brande Kubiak
Maya Wideman	DQ	New Haven	
Emma Vodnansky
Clarise Kluba
Joie Heien
Halaina O'Bryant	DQ	Washington	
 
4x200 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Emily Halmick
Kya Harbour
Riley Lock
Mallory Shetley	1:58.69a	Sullivan	
2.		Ally Newton
Zoe Gaszak
Emma Hinson
Meredith Howard	2:01.69a	St. Clair	
3.		Katherine Candrl
Kendra Hults
Katelyn Landolt
Jazabel Marquez	2:04.27a	Owensville	
4.		Hope Hedrick
Kelsey Kennedy
Grace Smiley
Lilyan Vanderver	2:06.79a	Pacific	
5.		Grace Reinken
Paige Sullentrup
Emma Duncan
Madison Ridder	2:08.39a	Washington	
Haillie Brown
Emma Rinne
Kara Deisner
Kaylee Simpson	DQ	Union	
Brooke Kuebler
Katelyn Byers
Madison Ellis
Heidi Hingst	DQ	Hermann	
Casey Baker
Kayla Brumels
Hannah Flaherty
Emilee Hinten	DQ	New Haven	
 
4x400 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Kendra Hults
Erika Lauer
Destinee Busenhart
Sophia Ashner	4:44.43a	Owensville	
2.		Haillie Brown
Deseray Washington
Emily Gaebe
Erika Toelke	4:47.23a	Union	
3.		Gwen Lottmann
Morgan Gratza
Madison Ridder
Emma Duncan	5:00.30a	Washington	
4.		Ally Newton
Sommer Schneider
Madison Williams
Lexi Wohlgemuth	5:04.36a	St. Clair	
5.		Jenna Anding
Maddie Brooks
Emma Parry
Maddison Unger	5:04.57a	Pacific	
6.		Sadie Blankenship
Brea Carroll
Maggie Jones
Raeleigh Miller	5:05.50a	Sullivan	
7.		Katelyn Byers
Megan Gerloff
Heidi Hingst
Brooke Kuebler	5:33.91a	Hermann	
 
4x800 Relay  7th & 8th - Finals x

1.		Sophia Ashner
Kendra Hults
Alesha Shockley
Paige Heckelmann	11:06.42a	Owensville	
2.		Pauline Waller
Destinee Hartmann
Emily Bell
Angelina Thompson	11:20.06a	Union	
3.		Allison Meyer
Arianna Hill
Mia Reed
McKenna Deckelman	11:31.25a	Washington	
4.		Arin Halmich
Alyssa McCormack
Olivia Pratt
Lexi Wohlgemuth	12:05.02a	St. Clair	
5.		Sadie Blankenship
Piper Fitzgerald
Maggie Jones
Raeleigh Miller	12:26.50a	Sullivan	
6.		Kayla Calvin
Hope Hedrick
Jessica Mangnall
Cori O'Neill	12:53.70a	Pacific	
 
Shot Put - 6lb  7th & 8th - Finals x

1.	8	Mackenzie Rademacher	35-05.00	Owensville	
2.	8	Addison Purvis	34-07.00	Sullivan	
3.	8	Elly Krueger	34-03.50	Hermann	
4.	7	Jaiden Powell	34-03.00	Union	
5.	8	Faith Gieck	30-05.00	Bland	
6.	7	Nikki Moore	30-04.00	St. Clair	
7.	8	Megan Schneider	30-01.00	Hermann	
8.	8	Jolee King	29-11.00	St. Clair	
9.	8	Callie Robottom	29-10.50	Pacific	
10.	8	Harley Vuocolo	28-11.00	Washington	
11.	8	Emily Martin	28-01.50	Sullivan	
12.	8	Baylee Franklin	26-08.50	Washington	
13.	7	Susie Moman	26-07.00	Bland	
14.	7	Ellie Westermeyer	26-05.00	New Haven	
15.	7	Cheyenne Struemph	26-04.50	Bland	
16.	8	Destiny Boehm	25-11.00	Pacific	
17.	7	Deanna Goodwin	25-06.00	New Haven	
18.	8	Candice Alexander	24-03.00	Owensville	
19.	8	Alyssa Fisher	24-02.00	Union	
 
Discus - 1kg  7th & 8th - Finals x

1.	8	Mackenzie Rademacher	87-03	Owensville	
2.	8	Addison Purvis	85-10	Sullivan	
3.	7	Jaiden Powell	79-05	Union	
4.	8	Megan Schneider	78-00	Hermann	
5.	8	Jolee King	72-07	St. Clair	
6.	8	Faith Gieck	72-00	Bland	
7.	8	Quincy Erickson	71-06	Hermann	
8.	8	Callie Robottom	70-03	Pacific	
9.	8	Emily Barkhurst	69-07	St. Clair	
10.	8	Destiny Boehm	65-00	Pacific	
11.	8	Emily Martin	64-06	Sullivan	
12.	8	Sophia Olszowka	64-00	Washington	
13.	7	Susie Moman	62-02	Bland	
14.	8	Charlotte Kopp	57-07	Owensville	
15.	7	Ellie Westermeyer	53-04	New Haven	
16.	8	Harley Vuocolo	52-04	Washington	
17.	7	Cheyenne Struemph	51-10	Bland	
18.	7	Johnna Bloch	50-07	New Haven	
19.	8	Alyssa Fisher	50-00	Union	
 
High Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Tara Schnelting	4-06.00	Owensville	
2.	8	Mallory Shetley	4-06.00	Sullivan	
3.	8	Jessica Mangnall	4-04.00	Pacific	
4.	8	Riley Lock	4-02.00	Sullivan	
4.	7	Mia Reed	4-02.00	Washington	
5.	8	Erika Toelke	4-02.00	Union	
6.	8	Deseray Washington	4-02.00	Union	
7.	7	Maggie Doering	4-02.00	Pacific	
8.	8	Sebbie Secor	4-00.00	Washington	
10.	7	Alaina Scott	3-10.00	New Haven	
10.	8	Macy McKinney	3-10.00	Owensville	
10.	7	Anna Conner	3-10.00	St. Clair	
13.	8	Emma Hinson	3-08.00	St. Clair	
13.	7	Maya Wideman	3-08.00	New Haven	
 
Pole Vault  7th & 8th - Finals x

1.	8	Piper Fitzgerald	8-00.00	Sullivan	
2.	8	Kendra Hults	7-06.00	Owensville	
3.	8	Jessica Mangnall	7-00.00	Pacific	
4.	7	Emily Gaebe	6-06.00	Union	
5.	8	Haley Lucas	6-00.00	Pacific	
6.	7	Madison Ridder	6-00.00	Washington	
7.	8	Sophia Olszowka	6-00.00	Washington	
8.	7	Kaylee Simpson	5-06.00	Union	
7	Katherine Candrl	NH	Owensville	
7	Katie Gelski	NH	Sullivan	
 
Long Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Meredith Howard	13-10.00	St. Clair	
2.	8	Hope Hedrick	13-08.00	Pacific	
3.	8	Destinee Busenhart	13-07.00	Owensville	
4.	8	Kate Taylor	13-07.00	Pacific	
5.	8	Kya Harbour	13-06.00	Sullivan	
6.	8	Quincy Erickson	13-05.00	Hermann	
7.	8	Piper Fitzgerald	13-03.50	Sullivan	
8.	7	Sheny Delgado	13-02.00	New Haven	
9.	7	Katherine Candrl	13-01.00	Owensville	
10.	8	Katrina Moore	12-05.50	Union	
10.	8	Halaina O'Bryant	12-05.50	Washington	
12.	8	Elly Krueger	12-05.00	Hermann	
13.	8	Taylor Kee	12-02.00	Union	
14.	8	McKenzie Overschmidt	12-01.50	New Haven	
15.	7	Joie Heien	11-11.00	Washington	
7	Ally Newton	SCR	St. Clair	
 
Triple Jump  7th & 8th - Finals x

1.	8	Tara Schnelting	29-00.50	Owensville	
2.	8	Kate Taylor	28-09.00	Pacific	
3.	8	Sommer Schneider	28-05.00	St. Clair	
4.	8	Emily Halmick	27-07.00	Sullivan	
5.	8	Angelina Thompson	27-03.50	Union	
6.	8	Abby Layton	27-01.00	Pacific	
7.	7	Katelyn Landolt	27-00.00	Owensville	
8.	7	Emma Duncan	26-11.00	Washington	
9.	7	Emma Vodnansky	26-06.50	Washington	
10.	8	Haillie Brown	26-03.50	Union	
11.	8	Emma Hinson	26-03.00	St. Clair	
12.	8	McKenzie Overschmidt	25-09.00	New Haven	
13.	7	Alaina Scott	24-08.00	New Haven	
14.	7	Maggie Jones	23-08.00	Sullivan