Boys 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Trace Thompson 12.28h PR Glasgow
2. 11 Rhys Fuemmeler 12.37h Glasgow
3. 9 Elijah Prysock 13.46h PR Slater
4. 11 Keshawn White 13.70h Slater
5. 9 Josh Gilbert 14.10h Pilot Grove
6. 10 Latrell Johnson 14.57h PR Slater
7. 9 Nicholas Mcclure 14.84h PR New Franklin
8. 9 Patrick Weydert 16.16h Glasgow
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Trace Thompson 23.69h PR Glasgow
2. 10 Camden Fry 24.91h PR Slater
3. 9 Tyler Perkins 27.36h PR New Franklin
4. 11 Keshawn White 27.44h SR Slater
5. 10 Brandon Prentzler 27.55h Glasgow
6. 9 Josh Gilbert 28.78h PR Pilot Grove
7. 10 Kellen Senor 29.69h Glasgow
8. 9 Elijah Prysock 30.71h Slater
9. 10 Latrell Johnson 35.02h Slater
10. 9 Gabe Morgan 37.03h PR Glasgow
11. 9 Patrick Weydert 37.13h PR Glasgow
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Trace Thompson 52.44h Glasgow
2. 12 Hayden Hackman 54.10h Glasgow
3. 12 Tyler Newton 56.97h Slater
4. 10 Gavin Ussery 58.81h PR Slater
5. 9 Tyler Perkins 1:01.09h PR New Franklin
6. 10 Camden Fry 1:04.40h Slater
9 Gradey England DQ Glasgow
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Hayden Hackman 2:19.90h Glasgow
2. 12 Tyler Newton 2:20.63h PR Slater
3. 10 Brandon Prentzler 2:23.78h Glasgow
4. 9 Chandler Zdybel 2:35.36h Slater
5. 10 Kellen Senor 2:53.22h PR Glasgow
6. 9 Bo Morland 3:15.61h PR Slater
7. 9 Gabe Morgan 3:29.47h Glasgow
9 Gradey England DQ Glasgow
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Hayden Hackman 5:00.55h Glasgow
2. 9 Aden Campbell 5:08.15h PR Slater
3. 9 Chandler Zdybel 5:40.83h PR Slater
4. 10 Colin Fuemmeler 5:43.33h PR Glasgow
5. 9 Hayden Wiseman 6:31.97h New Franklin
6. 9 Bo Morland 7:06.47h PR Slater
9 Keegan Duncan DQ Slater
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Tyler Reeves 20.37h Glasgow
2. 9 Dawson Yung 20.91h PR Glasgow
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Tyler Reeves 47.37h PR Glasgow
2. 9 Dawson Yung 49.43h PR Glasgow
3. 9 Gradey England 59.75h PR Glasgow
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Rhys Fuemmeler 50.28h Glasgow
2 Keshawn White 50.49h Slater
3 Cole Fuemmeler 52.00h Glasgow
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Rhys Fuemmeler 1:41.37h Glasgow
2 Keegan Duncan 2:06.00h Slater
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 De'shonne Cowans 3:57.75h Glasgow
2 Aden Campbell 4:23.82h Slater
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Aden Campbell 9:50.57h Slater
2 Dawson Yung 10:43.34h Glasgow
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Kennedy Davis 40-06.00 Glasgow
2. 11 Martin Nevels 35-05.50 SR Glasgow
3. 9 Cole Fuemmeler 32-10.50 PR Glasgow
4. 10 Logan Fuemmeler 29-07.00 PR Glasgow
5. 9 Andrew Adams 16-06.50 New Franklin
6. 9 Patrick Weydert 10-03.00 Glasgow
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Hayden Hackman 126-03 PR Glasgow
2. 11 Martin Nevels 110-02 PR Glasgow
3. 12 Kennedy Davis 100-08 Glasgow
4. 9 Cole Fuemmeler 94-01 PR Glasgow
5. 10 Logan Fuemmeler 83-00 Glasgow
6. 9 Andrew Adams 41-01 PR New Franklin
Javelin - 800g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Rhys Fuemmeler 127-00 PR Glasgow
2. 10 Jackson Haskamp 122-01 Glasgow
3. 10 Logan Fuemmeler 86-02 PR Glasgow
4. 9 Cole Fuemmeler 85-09 PR Glasgow
5. 11 Martin Nevels 74-04 PR Glasgow
6. 12 Kennedy Davis 62-00 PR Glasgow
7. 9 Gabe Morgan 57-02 PR Glasgow
9 Dalton Fuemmeler DQ Glasgow
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Briar Boss 5-08.00 Glasgow
2. 9 De'shonne Cowans 5-06.00 PR Glasgow
3. 12 Jacob Monnig 5-02.00 SR Glasgow
4. 9 Tyler Perkins 4-08.00 New Franklin
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Jacob Monnig 9-00.00 Glasgow
1. 10 Brandon Prentzler 9-00.00 SR Glasgow
3. 10 Kellen Senor 7-00.00 Glasgow
4. 10 Colin Fuemmeler 6-06.00 PR Glasgow
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Briar Boss 17-11.50 Glasgow
2. 12 Tyler Newton 15-07.50 Slater
3. 9 Josh Gilbert 13-06.00 PR Pilot Grove
9 Aden Campbell DQ Slater
9 Patrick Weydert DQ Glasgow
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Tyler Reeves 37-02.50 Glasgow
2. 10 Kellen Senor 33-10.00 PR Glasgow
Girls 100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Madison Maupin 13.83h New Franklin
2. 9 Madisyn Beeler 13.85h Slater
3. 10 Shelby Breshears 14.11h New Franklin
4. 11 Alison LLoyd 14.34h Glasgow
5. 12 Maia Polson 14.53h Glasgow
6. 12 Elizebeth Johnson 14.83h Slater
7. 11 Jordan Leighton 14.86h SR New Franklin
8. 10 Chloe Hampton 14.90h PR New Franklin
9. 11 Nicole Blumer 14.97h New Franklin
10. 9 Ashkia Jones 15.01h PR New Franklin
11. 11 Kaitlen Weekley 15.06h SR Pilot Grove
12. 9 Krista Monnig 15.38h PR Glasgow
13. 9 Shelby Young 16.22h PR Pilot Grove
14. 9 Kristen Campbell 16.63h PR New Franklin
15. 12 Lacey Senevey 17.98h SR New Franklin
16. 9 Kimberley Leighton 17.99h PR New Franklin
11 Kasie Neville DQ Glasgow
9 Kylee Burlingame DQ Slater
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kristin Stockhorst 27.64h PR Glasgow
2. 11 Alison LLoyd 30.37h Glasgow
3. 11 Kelsey Noll 31.10h SR Glasgow
4. 9 Ashkia Jones 31.41h PR New Franklin
5. 12 Katie Mickels 31.50h PR Slater
6. 9 Reagan McFatrich 32.77h PR Pilot Grove
7. 9 Kristen Campbell 36.73h New Franklin
8. 9 Kimberley Leighton 38.38h PR New Franklin
9 Shelby Young DQ Pilot Grove
10 Mickey Hackman DQ New Franklin
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Makayla Fuemmeler 1:12.03h Glasgow
2. 11 Kelsey Noll 1:14.30h PR Glasgow
3. 9 Justcye Brooks 1:21.17h Slater
4. 9 Samaria Squires 1:30.60h Slater
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Abby Draffen 2:57.00h Glasgow
2. 9 Jenna Hill 3:06.37h Slater
3. 9 Samaria Squires 3:34.22h PR Slater
4. 12 Katie Mickels 3:42.47h Slater
5. 12 Isabella Roth 4:49.40h PR Pilot Grove
10 Madisyn Parks DQ Glasgow
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Jenna Hill 6:38.66h PR Slater
2. 11 Kaitlen Weekley 6:45.72h Pilot Grove
3. 10 Madisyn Parks 7:09.62h Glasgow
4. 10 Gretchen Simpson 7:22.37h New Franklin
5. 10 Alexus Baker 7:33.33h PR Glasgow
9 Ashkia Jones DQ New Franklin
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Elizebeth Johnson 17.94h Slater
2. 9 Kelsey Hammons 20.24h Glasgow
3. 9 Sydney Bell 20.83h Pilot Grove
4. 9 Abby Schupp 20.92h PR Pilot Grove
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Elizebeth Johnson 51.26h SR Slater
2. 9 Ashkia Jones 57.43h PR New Franklin
3. 12 Celine Dodson 59.72h Pilot Grove
4. 9 Kelsey Hammons 1:00.56h Glasgow
5. 9 Sydney Bell 1:01.66h PR Pilot Grove
6. 11 Molly Reynolds 1:06.56h PR Glasgow
7. 12 Isabella Roth 1:19.22h PR Pilot Grove
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Shelby Breshears 54.78h New Franklin
2 Abby Littrell 56.03h Glasgow
3 Madisyn Beeler 58.71h Slater
4 Abby Schupp 1:01.02h Pilot Grove
5 Krista Monnig 1:05.13h Glasgow
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Makayla Fuemmeler 1:55.34h Glasgow
2 Samaria Squires 2:50.00h Slater
Jordan Leighton
Shelby Breshears
Madison Maupin
Nicole Blumer DQ New Franklin
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Abby Draffen 4:30.25h Glasgow
2 Madisyn Beeler 5:19.40h Slater
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Makayla Fuemmeler 12:36.92h Glasgow
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Madison Matney 33-05.00 New Franklin
2. 10 Jayleigh Perrin 28-09.00 Slater
3. 11 Abby Littrell 27-10.00 Glasgow
4. 10 Teagan Howell 26-10.00 Glasgow
5. 9 Natalie Rentel 25-01.00 PR Pilot Grove
6. 12 Celine Dodson 24-04.00 Pilot Grove
7. 11 Sasha Moore 21-05.00 PR Pilot Grove
7. 12 Isabella Roth 21-05.00 PR Pilot Grove
9. 10 Madisyn Parks 19-04.00 PR Glasgow
10. 12 Lacey Senevey 17-00.00 New Franklin
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Madison Matney 100-04 PR New Franklin
2. 10 Teagan Howell 89-09 Glasgow
3. 10 Jayleigh Perrin 78-07 Slater
4. 11 Abby Littrell 63-05 Glasgow
5. 11 Nicole Blumer 54-04 New Franklin
6. 9 Kristen Campbell 48-07 PR New Franklin
7. 12 Celine Dodson 48-06 Pilot Grove
8. 11 Sasha Moore 46-10 Pilot Grove
9. 12 Isabella Roth 44-08 PR Pilot Grove
11 Kasie Neville DQ Glasgow
10 Chloe Hampton DQ New Franklin
11 Jordan Leighton DQ New Franklin
9 Kimberley Leighton DQ New Franklin
Javelin - 600g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Teagan Howell 81-00 Glasgow
2. 11 Abby Littrell 70-05 PR Glasgow
3. 11 Molly Reynolds 60-05 PR Glasgow
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Kristin Stockhorst 4-10.00 Glasgow
2. 10 Shelby Breshears 4-06.00 New Franklin
3. 9 Krista Monnig 3-08.00 PR Glasgow
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Abby Draffen 7-06.00 Glasgow
2. 10 Brooke Hackman 6-06.00 PR Glasgow
3. 9 Krista Monnig 5-00.00 Glasgow
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Alyssa Yung 14-10.00 Glasgow
2. 12 Maia Polson 13-05.50 Glasgow
3. 9 Madisyn Beeler 13-02.50 Slater
4. 9 Reagan McFatrich 12-03.00 PR Pilot Grove
5. 9 Abby Schupp 10-06.00 Pilot Grove
6. 9 Natalie Rentel 10-03.50 PR Pilot Grove
7. 9 Shelby Young 9-11.50 Pilot Grove
8. 9 Sydney Bell 9-07.50 PR Pilot Grove
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Alyssa Yung 33-11.50 PR Glasgow
2. 12 Maia Polson 31-00.50 Glasgow
3. 9 Kelsey Hammons 29-09.00 Glasgow
4. 9 Reagan McFatrich 27-07.50 PR Pilot Grove
5. 10 Madisyn Parks 26-10.50 Glasgow
11 Kasie Neville DQ Glasgow