Boys
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Jarom Alexander 11.30h PR Palmyra
2. 11 Brenden Henderson 11.38h PR Bowling Green
3. 12 Brock Johnson 11.39h PR Camp Point (Central)
4. 12 Terry Monroe 11.53h PR Mark Twain
5. 10 Chance Newton 11.61h PR Highland
6. 12 DeAngelo Seay 11.68h PR Liberty
7. 10 Logan Maher 11.81h Monroe City
8. 12 Brody Bivens 11.87h PR Camp Point (Central)
9. 10 Logan Sherfy 11.90h PR Marion County
10. 12 Rick Kell 11.96h PR Canton
11. 10 Brennan Wisdom 12.05h Monroe City
12. 12 Malcolm Lewis 12.22h PR Bowling Green
13. 12 Cody Nance 12.32h Clark County
14. 10 Brandon Chatman 12.58h PR Louisiana
15. 9 Riley Despres 12.74h PR Palmyra
16. 9 JT McDermott 12.97h Highland
17. 11 Travis Kent 13.06h PR Knox County
18. 9 Owen Schmidt 13.09h PR Mark Twain
19. 9 Jared Predmore 13.35h PR Liberty
19. 12 Cole Duesterhaus 13.35h PR Mendon (Unity)
21. 11 Cory Moubry 13.36h PR Knox County
22. 10 Andrew Myers 13.50h PR Highland
23. 10 Gage Neisen 13.56h Highland
11 Dalton Oberhaus DQ Louisiana
10 Ian Slater DQ Clark County
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Blake Hays 23.08h PR Monroe City
2. 12 Noah Talton 23.21h SR Knox County
3. 11 Koby Craft 23.70h PR Liberty
4. 11 Seth Rochelle 23.73h PR Liberty
5. 10 Matt Kay 23.78h PR Bowling Green
6. 11 Dalton Oberhaus 23.98h PR Louisiana
7. 12 Brock Johnson 24.00h SR Camp Point (Central)
8. 10 Chance Newton 24.59h PR Highland
9. 12 Hunter Klocke 24.63h Knox County
10. 10 Logan Sherfy 24.85h Marion County
11. 12 Rick Kell 25.01h PR Canton
12. 12 Brandon Hamilton 25.16h SR Mark Twain
13. 9 Levi Hecox 25.20h PR Camp Point (Central)
14. 9 Jacob Klocke 25.27h Highland
15. 9 Lane Parker 25.63h PR Bowling Green
16. 11 Brice Falls 25.79h PR Monroe City
17. 11 Jordan Payne 26.14h SR Mendon (Unity)
18. 9 Zane Dopheide 26.65h PR Clark County
19. 12 Cody Nance 26.70h SR Clark County
20. 11 Ryan Murray 27.41h PR Louisiana
21. 9 JT McDermott 28.06h Highland
22. 10 Gage Neisen 28.58h Highland
23. 11 Ben Bowen 28.92h PR North Shelby
10 Andrew Myers DQ Highland
10 Jarom Alexander DQ Palmyra
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Noah Talton 50.85h SR Knox County
2. 10 Blake Hays 51.70h PR Monroe City
3. 12 Hunter Klocke 53.52h Knox County
4. 12 DeAngelo Seay 53.82h PR Liberty
5. 12 Jake Sencenbaugh 54.01h PR Louisiana
6. 12 Jarrett Schreck 55.17h PR Clark County
7. 11 Michael Pratt 55.66h PR Mendon (Unity)
8. 10 Tristen Gottman 55.88h PR Palmyra
9. 12 Evan Barnett 56.45h PR Palmyra
10. 11 Ben Peters 57.25h PR Mendon (Unity)
11. 9 Keenan Batsell 57.55h PR Monroe City
12. 9 Lane Parker 58.34h PR Bowling Green
13. 9 Logan Tullock 58.56h PR Camp Point (Central)
14. 10 Chase Campen 58.77h SR Highland
15. 9 Jace Barton 59.65h Mark Twain
16. 9 Cale Shotton 59.71h Bowling Green
17. 11 Chancey Runyon 1:00.22h Louisiana
18. 10 Collin Nelson 1:00.48h PR Highland
19. 10 Tannor McMullen 1:00.55h PR Camp Point (Central)
20. 9 Dylan Schroeder 1:00.72h Highland
21. 10 Blake StClair 1:03.80h SR Clark County
22. 9 Brennan Nick 1:09.52h Marion County
9 Cayden Hill DQ Mark Twain
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Justin LeBeouf 2:06.25h SR Bowling Green
2. 11 Brock Boulware 2:08.49h PR Palmyra
3. 9 Kaden Koch 2:12.71h PR Highland
4. 12 Evan Barnett 2:13.13h PR Palmyra
5. 12 Logan Waid 2:13.62h SR Liberty
6. 12 Lane Couch 2:13.99h PR Knox County
7. 11 Taylor Klusmeyer 2:14.57h SR Mendon (Unity)
8. 12 Micah Linberger 2:14.82h PR North Shelby
9. 12 Kyle Strange 2:15.05h PR Knox County
10. 11 Avery Mudd 2:16.34h Bowling Green
11. 10 Evan Myers 2:19.91h PR Camp Point (Central)
12. 12 Reed Tate 2:20.63h Liberty
13. 12 Blain Lindsey 2:21.98h PR Clark County
14. 10 Josh Howard 2:24.13h Monroe City
15. 12 Dayton Job 2:24.82h PR Canton
16. 9 Elijah Greenwell 2:26.17h PR North Shelby
17. 10 Isaac King 2:28.19h SR Clark County
18. 10 Shane Tate 2:29.54h PR Monroe City
19. 12 Andrew Ogle 2:31.00h PR Mark Twain
20. 10 Collin Nelson 2:31.36h PR Highland
21. 9 Brayden McLeod 2:32.92h PR Mark Twain
22. 10 Logan Woodruff 2:37.46h PR Mendon (Unity)
23. 10 Brett Weimer 2:37.50h PR Louisiana
24. 9 Isaac Tournear 2:42.97h PR Camp Point (Central)
25. 9 Brennan Nick 2:43.40h PR Marion County
12 Michael Gnuse NT Highland
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Cory Miller 4:41.82h SR Mendon (Unity)
2. 11 Nathan Mehrer 4:44.55h PR Monroe City
3. 12 Lucas Booher 4:46.23h SR Liberty
4. 9 Nathan Frazee 4:51.87h PR Clark County
5. 11 Devin Neff 4:53.97h Mark Twain
6. 12 Reed Tate 5:04.83h SR Liberty
7. 12 John Cramsey 5:06.50h SR Camp Point (Central)
8. 9 Kaden Koch 5:08.67h PR Highland
9. 10 Evan Myers 5:11.47h PR Camp Point (Central)
10. 10 Brett Griesbaum 5:13.03h SR Palmyra
11. 9 Jacob Presser 5:13.32h PR Mendon (Unity)
12. 10 Nash Miller 5:14.24h PR Knox County
13. 11 Blaine Hunt 5:16.78h Bowling Green
14. 10 Max Brandenburger 5:19.38h Bowling Green
15. 12 Blain Lindsey 5:27.15h Clark County
16. 10 Matthew Wellman 5:28.60h PR Marion County
17. 11 Josh French 5:29.94h Highland
18. 12 Dayton Job 5:30.39h SR Canton
19. 12 Andrew Ogle 5:32.40h PR Mark Twain
20. 10 Kaelin Kendrick-O'Bryan 5:32.77h Monroe City
21. 12 Eric Bonney 5:34.17h Marion County
22. 11 Nick Mudd 5:35.65h Palmyra
23. 9 Ethan Geisendorfer 5:47.89h North Shelby
24. 12 Jacobi Miller 5:53.54h SR Knox County
25. 11 Ben Bowen 6:09.34h SR North Shelby
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Cory Miller 10:10.68h SR Mendon (Unity)
2. 9 Nathan Frazee 10:20.64h PR Clark County
3. 11 Devin Neff 10:24.67h PR Mark Twain
4. 11 Nathan Mehrer 10:25.07h PR Monroe City
5. 9 Corbyn Harper 11:04.65h PR Clark County
6. 12 Lucas Booher 11:07.46h SR Liberty
7. 9 Jacob Presser 11:28.86h PR Mendon (Unity)
8. 10 Kaelin Kendrick-O'Bryan 11:37.34h Monroe City
10 Lance Hettinger NT Marion County
9 Cody Wilkinson NT Bowling Green
11 Bailey Kiel NT Bowling Green
10 Brett Griesbaum NT Palmyra
10 Collin Nelson NT Highland
10 Mason Tate NT Liberty
11 Josh French NT Highland
11 Nick Mudd NT Palmyra
12 Jacobi Miller NT Knox County
10 Nash Miller NT Knox County
12 John Cramsey NT Camp Point (Central)
110m Hurdles - 39" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Trenton Hendrick 15.85h SR Highland
2. 12 Beau Brandt 16.12h Bowling Green
3. 11 Alexander Jarvis 16.59h SR Canton
4. 9 Cody Love 18.57h PR Louisiana
5. 9 Boyd Triplett 18.94h PR Palmyra
6. 10 Nolan Pennewell 19.18h Monroe City
7. 10 Connor Shannon 19.35h Bowling Green
8. 11 Cordin Tallcott 19.84h PR Mendon (Unity)
9. 10 Chad Bowen 20.05h PR Louisiana
10. 11 Michael Carlson 20.48h SR Knox County
11. 11 Brady Buckman 20.56h Palmyra
12. 12 Austin Hebert 20.70h PR Palmyra
13. 11 Hayden Miller 22.48h PR Knox County
9 Gavin Heinecke DQ Liberty
300m Hurdles - 36" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Alexander Jarvis 43.20h SR Canton
2. 12 Beau Brandt 43.65h Bowling Green
3. 12 Trenton Hendrick 44.57h Highland
4. 11 Hayden Miller 45.92h PR Knox County
5. 10 Nolan Pennewell 46.06h PR Monroe City
6. 10 Connor Shannon 46.79h Bowling Green
7. 9 Levi Hecox 47.77h Camp Point (Central)
8. 10 Chad Bowen 48.52h SR Louisiana
9. 10 Youssef Francis 48.53h PR North Shelby
10. 9 Gavin Heinecke 49.02h PR Liberty
11. 12 Austin Hebert 49.85h PR Palmyra
12. 9 Blayde Meany 49.89h PR Highland
13. 9 Cody Love 51.19h PR Louisiana
14. 9 Boyd Triplett 51.37h PR Palmyra
15. 9 Chase Norton 52.80h PR Clark County
16. 11 Cordin Tallcott 53.38h Mendon (Unity)
17. 11 Joseph Pratt 55.98h North Shelby
12 Garyn Miller DQ Knox County
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Blake Hays 44.84h Monroe City
2 Brenden Henderson 46.12h Bowling Green
2 Brody Bivens 46.12h Camp Point (Central)
4 Jacob Klocke 47.51h Highland
5 Brandon Hamilton 47.59h Mark Twain
6 Riley Despres 51.30h Palmyra
7 Michael Carlson 52.42h Knox County
8 Brandon Chatman 53.64h Louisiana
9 Tyler Walker 54.29h Clark County
Ethan Wolf
Seth Rochelle
Koby Craft
Kolton Grawe DQ Liberty
Micah Linberger
Jadyn Hardy
Elijah Greenwell
Garret Nickle DQ North Shelby
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Blake Hays 1:32.37h Monroe City
2 Noah Talton 1:35.83h Knox County
3 Chance Newton 1:37.83h Highland
4 Ethan Wolf 1:39.35h Liberty
5 R.J. Branham 1:41.28h Louisiana
6 Blake Curry 1:41.38h Mark Twain
7 Riley Despres 1:46.93h Palmyra
8 Tyler Walker 1:50.22h Clark County
Mason Scott
Reed Olson
Bradon Traylor
Wilson Stotts DQ Camp Point (Central)
Brenden Henderson
Justin LeBeouf
Hunter Smith
Lane Parker DQ Bowling Green
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Beau Brandt 3:41.50h Bowling Green
2 Clifford Talton 3:44.41h Monroe City
3 Connor O'Neil 3:50.54h Liberty
4 Brock Boulware 3:53.87h Palmyra
5 Dylan Schroeder 3:55.72h Highland
6 Jordan Payne 3:56.60h Mendon (Unity)
7 Hayden Miller 3:56.68h Knox County
8 Mason Scott 3:59.38h Camp Point (Central)
9 Jarrett Schreck 4:04.91h Clark County
10 Jace Barton 4:14.58h Mark Twain
11 Chancey Runyon 4:28.31h Louisiana
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Hunter Klocke 8:48.83h Knox County
2 Brock Boulware 8:52.30h Palmyra
3 Avery Mudd 9:07.53h Bowling Green
4 Jarrett Schreck 9:10.15h Clark County
5 Kaden Koch 9:23.01h Highland
6 Micah Linberger 9:39.64h North Shelby
7 Jace Barton 9:55.05h Mark Twain
8 Kaelin Kendrick-O'Bryan 10:05.07h Monroe City
9 Lance Hettinger 10:20.32h Marion County
10 Derek Griggs 10:44.14h Camp Point (Central)
Shot Put - 12lb Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Elijah Minter 48-03.00 Monroe City
2. 10 Logan Miller 43-04.25 PR Knox County
3. 12 Daniel Lehenbauer 43-01.00 Palmyra
4. 12 Dalton Hill 42-10.00 SR Mark Twain
5. 10 Kyle Golbricht 41-03.50 Clark County
6. 12 Steven Walker 41-03.00 Palmyra
7. 11 Alex Wilson 39-10.00 Monroe City
8. 11 Shane Ormond 39-04.00 SR Liberty
9. 9 Miguel Mendez 38-00.50 Mark Twain
10. 11 Seth Goings 37-03.00 Highland
11. 10 Dillon Burbridge 36-08.00 Bowling Green
12. 10 Damien Scharfenberg 36-06.00 Clark County
13. 9 Bradey Walton 35-05.00 Knox County
13. 11 Ben Bowen 35-05.00 North Shelby
15. 11 Brandon Welty 35-04.50 Camp Point (Central)
16. 12 Dylan Cornwell 34-00.50 Mendon (Unity)
17. 9 Ben Walker 32-05.00 Bowling Green
18. 11 Mathew Kestner 31-08.00 Camp Point (Central)
19. - Matthew Goretz 29-08.00 Mendon (Unity)
20. 12 Jackson Campbell 29-07.50 Louisiana
21. 11 Nathan Haggerty 29-00.50 Highland
22. 9 Ethan Geisendorfer 27-07.25 PR North Shelby
23. 10 Austin Crane 25-10.00 Marion County
24. 10 Steven Chillion 25-09.50 Highland
11 Zach Harrison ND Louisiana
12 Bryson Grist ND Liberty
Discus - 1.6kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Daniel Lehenbauer 163-11 SR Palmyra
2. 12 Elijah Minter 133-04 Monroe City
3. 10 Dominic Sprague 116-02 Monroe City
4. 12 Dalton Hill 114-07 SR Mark Twain
5. 11 Shane Ormond 110-03 PR Liberty
6. 11 Cory Moubry 110-00 PR Knox County
7. 9 Ben Walker 109-02 Bowling Green
8. 9 Jackson Lundberg 105-04 PR Palmyra
9. 12 Jared Bethel 99-09 Clark County
10. 11 Nathan Haggerty 99-03 Highland
11. 10 Dillon Burbridge 99-01 Bowling Green
12. 12 Tanner Branson 94-06 Clark County
13. 12 Sam Skinner 94-03 Knox County
14. 9 Marcus Bunch 92-10 PR Camp Point (Central)
15. 12 Dylan Cornwell 90-02 Mendon (Unity)
16. 11 Brandon Welty 87-02 SR Camp Point (Central)
17. 11 Seth Goings 87-00 Highland
18. 12 Emmet Deacon 85-09 Louisiana
19. 12 Nathan Pilkington 84-10 PR Mendon (Unity)
20. 9 Miguel Mendez 81-11 PR Mark Twain
21. 10 Austin Crane 66-05 Marion County
22. 10 Steven Chillion 62-08 PR Highland
9 Garret Nickle ND North Shelby
10 Nick Miles ND North Shelby
10 Matthew Wellman ND Marion County
11 Zach Harrison ND Louisiana
12 Bryson Grist ND Liberty
Javelin - 800g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Logan Miller 125-01 Knox County
2. 12 Jake Sencenbaugh 122-04 PR Louisiana
3. 9 Dylan Schroeder 119-05 PR Highland
4. 12 Elijah Minter 117-11 PR Monroe City
5. 12 Isaac Brown 114-07 PR Highland
6. 12 Trenton Robb 111-05 PR Bowling Green
7. 10 Damien Scharfenberg 110-03 PR Clark County
8. 9 Ben Walker 108-04 Bowling Green
9. 12 Terry Monroe 105-02 PR Mark Twain
10. 9 Miguel Mendez 104-00 PR Mark Twain
11. 11 Jack Hunziker 103-08 PR Clark County
12. 12 Micah Linberger 103-06 PR North Shelby
13. 11 Brayden Osborn 95-08 Monroe City
14. 9 Gus Williams 94-00 PR North Shelby
15. 10 Michael Frankenbach 88-10 PR Palmyra
16. 11 Nathan Haggerty 82-10 PR Highland
17. 10 Steven Chillion 81-00 PR Highland
18. 11 Seth Goings 78-02 Highland
11 Zach Harrison DQ Louisiana
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Matt Kay 6-00.00 Bowling Green
2. 12 Garyn Miller 5-10.00 Knox County
3. 9 Corbyn Harper 5-06.00 PR Clark County
4. 12 Matthew Scoggin 5-06.00 Highland
5. 12 Garrett Illa 5-04.00 Palmyra
5. 12 Trenton Manning 5-04.00 Palmyra
5. 12 Michael Speaks 5-04.00 Monroe City
8. 12 Cody Nance 5-04.00 Clark County
9. 9 Dalton McAfee 5-04.00 Monroe City
10. 12 Isaac Brown 5-02.00 Highland
10. 10 Nathan Davenport 5-02.00 Mark Twain
10. 9 Jared Predmore 5-02.00 PR Liberty
13. 11 Wilson Stotts 5-00.00 PR Camp Point (Central)
13. 11 Michael Pratt 5-00.00 Mendon (Unity)
11 Corey Bell NH Bowling Green
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Parker Yager 13-09.00 PR Monroe City
2. 10 Logan Maher 12-00.00 PR Monroe City
3. 12 Trenton Manning 11-06.00 PR Palmyra
4. 12 Rick Kell 11-00.00 PR Canton
5. 10 Kyle Horner 10-06.00 Bowling Green
5. 9 Dylan Redd 10-06.00 Palmyra
7. 10 Josh Korte 9-00.00 Bowling Green
8. 12 Christian Bozeman 8-06.00 PR Clark County
8. 12 Rodney Branham 8-06.00 Louisiana
10 Isaac King NH Clark County
9 Tyler Pedersen NH Louisiana
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Brock Johnson 19-07.25 Camp Point (Central)
2. 10 Zacharee Osborn 19-01.00 Monroe City
3. 12 Jordan Bichsel 19-00.50 Monroe City
4. 10 Kyle Horner 18-10.00 Bowling Green
5. 12 Trenton Manning 18-08.50 PR Palmyra
6. 10 Logan Sherfy 17-03.00 SR Marion County
7. 12 Blake Curry 17-01.50 Mark Twain
8. 11 Koby Craft 16-11.50 SR Liberty
9. 10 Nathan Davenport 16-10.50 Mark Twain
10. 12 Lane Couch 16-09.75 Knox County
11. 10 Andrew Myers 16-07.50 PR Highland
12. 11 Dalton Oberhaus 16-04.50 Louisiana
13. 12 Eric Bonney 16-00.50 SR Marion County
13. 11 Chase Norfolk 16-00.50 Camp Point (Central)
15. 10 Chance Newton 15-07.25 Highland
16. 11 Corey Bell 15-05.50 Bowling Green
17. 9 Dylan Schroeder 15-00.25 Highland
18. 10 Brandon Chatman 14-02.50 PR Louisiana
10 Ian Slater ND Clark County
9 Garret Nickle ND North Shelby
9 Jadyn Hardy ND North Shelby
12 Connor O'Neil ND Liberty
10 Jarom Alexander ND Palmyra
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Clifford Talton 42-05.50 Monroe City
2. 10 Zacharee Osborn 39-08.50 Monroe City
3. 11 Seth Rochelle 38-08.50 PR Liberty
4. 12 Jake Sencenbaugh 37-09.00 SR Louisiana
5. 10 Tristen Gottman 36-11.00 Palmyra
6. 12 Blake Curry 35-11.50 PR Mark Twain
7. 12 Brody Bivens 35-11.00 SR Camp Point (Central)
8. 12 Trenton Hendrick 35-09.00 Highland
9. 11 Hayden Miller 35-08.00 Knox County
10. 11 Taylor Klusmeyer 35-06.00 PR Mendon (Unity)
11. 11 Corey Bell 35-00.00 Bowling Green
12. 12 Jarrett Schreck 34-09.50 Clark County
13. 9 Blayde Meany 34-00.00 PR Highland
14. 10 Tannor McMullen 33-08.50 PR Camp Point (Central)
15. 11 Michael Carlson 33-04.50 Knox County
9 Jadyn Hardy ND North Shelby
9 Damian Burse ND Louisiana
12 Trenton Manning ND Palmyra
9 Jared Predmore ND Liberty
9 Brayden McLeod ND Mark Twain
Girls
100 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Zakila Wiskirchen 12.39h Camp Point (Central)
2. 11 Makayla Dickerson 13.14h PR Highland
3. 12 Abigale Moore 13.18h PR Bowling Green
4. 10 Madison Easley 13.21h PR Knox County
5. 9 Emma Frey 13.33h Liberty
6. 12 Tressa Campbell 13.34h PR Clark County
7. 9 Bailey Lovelace 13.43h PR Palmyra
8. 12 Kaylee Janssen 13.45h SR Palmyra
9. 12 Elizabeth Branham 13.56h PR Mark Twain
10. 10 Lauren Gille 13.57h Camp Point (Central)
11. 9 Kinley Charlton 13.64h PR Bowling Green
12. 9 Allison Coonrod 13.72h PR Liberty
13. 9 Lila Yager 13.95h PR Monroe City
14. 12 Angel Harrison 14.05h SR Knox County
15. 11 Caitlin Hickerson 14.47h Highland
16. 10 Taylee Beaty 14.58h PR Louisiana
17. 10 Madison Wendling 14.61h PR Clark County
18. 11 Kayla Lindsay 14.71h PR Louisiana
19. 9 Ava Gottman 15.21h PR Monroe City
19. 11 Shelby Epperson 15.21h Mark Twain
21. 10 Allison Chailland 15.94h Mendon (Unity)
22. 10 Alaina Voss 15.97h Mendon (Unity)
23. 9 Caity Feith 16.91h PR Marion County
200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Zakila Wiskirchen 26.46h SR Camp Point (Central)
2. 11 Makayla Dickerson 27.72h PR Highland
3. 12 Kaylee Janssen 27.94h SR Palmyra
4. 9 Emma Frey 27.96h Liberty
5. 12 Blair Genenbacher 28.56h PR Liberty
6. 10 Saige Mayfield 28.85h PR Bowling Green
7. 12 Abigale Moore 28.95h Bowling Green
8. 10 Madison Easley 29.04h PR Knox County
9. 10 Abby Ellison 29.17h PR Clark County
10. 10 Leah Turner 29.39h Camp Point (Central)
11. 9 Lauren Lehenbauer 29.52h PR Monroe City
12. 10 Lenny Martin 29.67h PR Mark Twain
13. 9 Faith Rule 30.07h PR Louisiana
14. 9 Lauren Merrell 30.47h Highland
15. 12 Bralynn Kerley 30.76h Palmyra
16. 9 Paige Shinn 30.84h PR North Shelby
17. 10 Taylee Beaty 31.12h PR Louisiana
18. 10 Tadym Mason 31.32h PR Knox County
19. 10 Paige Eddington 31.35h PR Mark Twain
20. 9 Makenzie Crook 32.53h PR Marion County
21. 10 Nicole Pantaleo 34.07h PR North Shelby
22. 9 Caity Feith 35.85h PR Marion County
9 Lila Yager DQ Monroe City
11 Abby Brown DQ Clark County
9 Karleigh Parrish NT Mendon (Unity)
11 Hallie McKenna NT Mendon (Unity)
400 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Adalyn Johnson 1:03.92h PR Highland
2. 11 Emilie Okenfuss 1:04.17h PR Monroe City
3. 11 Hannah Kroencke 1:04.72h SR Bowling Green
4. 10 Leah Turner 1:06.09h SR Camp Point (Central)
5. 9 Lauren Youngblood 1:06.33h PR Monroe City
6. 12 Blair Genenbacher 1:06.78h PR Liberty
7. 9 Emily Oliver 1:06.98h PR Camp Point (Central)
8. 9 Reagan Lehenbauer 1:07.31h PR Palmyra
9. 9 Ceara Wardlow 1:07.96h PR Clark County
10. 12 Katie Neff 1:09.08h PR Mark Twain
11. 10 Sierra Miller 1:09.71h Mendon (Unity)
12. 12 Alexa Klocke 1:10.13h PR Highland
13. 9 Breanne Kroencke 1:10.69h Bowling Green
14. 9 Paige Shinn 1:11.38h North Shelby
15. 9 Kelli Ryals 1:11.56h Palmyra
16. 9 Carrie Balzer 1:14.34h PR Liberty
17. 9 Olivia Blackmore 1:14.74h PR Louisiana
18. 12 Sylvia Astorino 1:18.57h PR Mark Twain
19. 12 Ember McCauley 1:20.35h Knox County
20. 9 Caity Feith 1:25.80h PR Marion County
21. 10 Elizabeth Corey 1:31.28h PR Marion County
22. 9 Grace Becker 1:31.56h PR Knox County
10 Tressa Burr DQ Clark County
12 Kaylee Kuhn DQ Mendon (Unity)
800 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Kate Klott 2:29.38h Bowling Green
2. 11 Drenda Hess 2:32.46h PR Clark County
3. 11 Emilie Okenfuss 2:34.92h SR Monroe City
4. 9 Quinn Grote 2:40.21h PR Bowling Green
5. 11 Jessica Anderson 2:42.17h SR Knox County
6. 10 Kaela Wellman 2:43.79h Liberty
7. 11 Katie Conry 2:44.26h Mendon (Unity)
8. 9 Jade Ross 2:46.06h PR Clark County
9. 11 Christen Balzer 2:46.73h Liberty
10. 10 Carli Scifres 2:51.63h PR Highland
11. 9 Lacey Smith 2:53.56h PR Monroe City
12. 10 Kelsey Kendall 2:53.78h SR Mark Twain
13. 11 Hannah Meyers 3:04.26h PR North Shelby
14. 11 Shailee Dredge 3:05.33h Highland
15. 9 Taylor Porter 3:06.29h Mendon (Unity)
16. 10 Kinsey Tiemann 3:13.16h PR Palmyra
17. 11 Brooke Ennis 3:14.65h SR Camp Point (Central)
18. 10 Chloe Turner 3:14.86h SR Camp Point (Central)
19. 10 Maranda Sparrow 3:17.72h PR Highland
20. 11 Kiley Johnson 3:29.75h SR Mark Twain
9 Presley Stoneburner NT North Shelby
12 Jessica Mosely NT Highland
10 Lexie Arch NT Palmyra
12 Karissa Hamlin NT Knox County
1600 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Madalyn Ford 5:52.22h Mark Twain
2. 9 Bailey Hays 5:54.75h Monroe City
3. 11 Jessica Anderson 6:01.86h Knox County
4. 12 Megan Lee 6:05.57h SR Camp Point (Central)
5. 9 Madison Kauth 6:07.82h PR Clark County
6. 10 Tristan Fry 6:14.17h SR Clark County
7. 11 Gracie Bross 6:23.34h SR Palmyra
8. 11 Emily Birt 6:31.12h Monroe City
9. 12 Katelyn Obert 6:33.61h SR Liberty
10. 12 Megan Barry 6:34.98h SR Liberty
11. 9 Ashlyn Eisele 6:40.28h PR Mark Twain
12. 12 Jennah Strange 6:45.03h Knox County
13. 10 Kinsey Tiemann 7:03.42h PR Palmyra
14. 9 Victoria Wagy 8:24.17h PR Camp Point (Central)
15. 9 Cosea Cisco 9:08.06h Highland
3200 Meters Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 10 Katelyn Robbins 11:18.23h PR Liberty
2. 9 Bailey Hays 12:42.45h Monroe City
3. 11 Nichole Bruni 13:00.04h PR Bowling Green
4. 9 Sylvia Wagner 13:01.22h PR Bowling Green
5. 9 Madison Kauth 13:15.63h PR Clark County
6. 11 Jessica Anderson 13:42.78h Knox County
7. 10 Tristan Fry 13:43.35h SR Clark County
8. 12 Megan Barry 15:01.47h SR Liberty
12 Megan Lee NT Camp Point (Central)
12 Katie Neff NT Mark Twain
12 Jennah Strange NT Knox County
12 Sylvia Astorino NT Mark Twain
10 Corbin Bell NT Highland
11 Alicia Bryan NT Palmyra
100m Hurdles - 33" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Sheyenne Anderson 16.98h SR Palmyra
2. 12 Halli Karr 17.61h Monroe City
3. 9 Elizabeth Montgomery 18.26h Monroe City
4. 9 Kaya Rushin 18.78h Bowling Green
5. 10 Mahala Hendrick 18.84h Highland
6. 9 Whitney Parkhill 19.19h PR Liberty
7. 10 Hattie Haerr 19.25h PR Palmyra
8. 10 Kamara Combs 19.44h Louisiana
9. 10 Sadie Spratt 19.59h Marion County
10. 11 Alexus Osborne 19.63h Louisiana
11. 9 Paige Shinn 19.75h North Shelby
12. 10 Lindsey Howe 20.16h SR Knox County
13. 9 Grace Becker 20.35h PR Knox County
14. 10 Alexis Ruba 20.94h PR Mark Twain
15. 9 Dayanara Daniels 21.14h Clark County
16. 10 Payton Hays 22.42h Marion County
17. 12 Sylvia Astorino 22.78h PR Mark Twain
18. 9 Camryn Lee 23.08h Clark County
10 Madalin DeMoss DQ Camp Point (Central)
300m Hurdles - 30" Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Lauren Glick 49.98h SR Camp Point (Central)
2. 11 Sheyenne Anderson 52.23h SR Palmyra
3. 11 Maggie Schutte 52.25h PR Clark County
4. 12 Halli Karr 54.31h PR Monroe City
5. 12 Erin Martin 54.45h SR Bowling Green
6. 11 Alexus Osborne 56.37h PR Louisiana
7. 10 Lindsey Howe 57.05h SR Knox County
8. 11 Erica Cramm 57.38h PR Mendon (Unity)
9. 9 Elizabeth Montgomery 57.96h Monroe City
10. 12 Madalyn Ford 58.02h Mark Twain
11. 10 Payton Hays 58.17h Marion County
12. 10 Mahala Hendrick 58.45h PR Highland
13. 9 Presley Stoneburner 58.70h North Shelby
14. 11 Rebecca Reinbeck 58.73h Palmyra
15. 10 Jasmine Licht 59.00h PR Knox County
16. 9 Ashlyn Eisele 59.42h PR Mark Twain
17. 9 Whitney Parkhill 1:00.51h PR Liberty
18. 10 Kamara Combs 1:00.83h Louisiana
19. 11 Anna Killen 1:03.91h North Shelby
9 Dayanara Daniels DQ Clark County
9 Kaya Rushin DQ Bowling Green
4x100m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Lauren Gille 51.77h Camp Point (Central)
2 Morgan Ingram 53.48h Palmyra
3 Tressa Campbell 53.85h Clark County
4 Abigale Moore 54.41h Bowling Green
5 Madison Easley 54.76h Knox County
6 Lauren Merrell 55.17h Highland
7 Raelee Burse 56.07h Louisiana
8 Halli Karr 56.17h Monroe City
9 Elizabeth Branham 57.49h Mark Twain
10 Presley Stoneburner 59.05h North Shelby
4x200m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Tressa Campbell 1:54.00h Clark County
2 Delanie Fohey 1:55.69h Palmyra
3 Lauren Merrell 1:55.79h Highland
4 Abigale Moore 1:56.01h Bowling Green
5 Madison Easley 1:58.05h Knox County
6 Raelee Burse 1:59.46h Louisiana
7 McKenzie West 1:59.75h Monroe City
8 Elizabeth Branham 2:05.66h Mark Twain
9 Brooke Ennis 2:07.64h Camp Point (Central)
10 Erica Cramm 2:11.56h Mendon (Unity)
- Sadie Spratt
Deanna Huffman
MaKenzie Crook
Payton Hays DQ Marion County
4x400m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Ceara Wardlow 4:25.96h Clark County
2 Lauren Youngblood 4:27.12h Monroe City
3 Allison Coonrod 4:28.60h Liberty
4 Kaylee Kuhn 4:31.35h Mendon (Unity)
5 Alexa Klocke 4:36.07h Highland
6 Alivia Lantz 4:40.60h Camp Point (Central)
7 Katie Neff 4:41.11h Mark Twain
8 Hannah Kroencke 4:41.92h Bowling Green
9 Delanie Fohey 4:55.90h Palmyra
10 Samantha Henderson 5:11.02h Louisiana
11 Mercedes Licht 5:35.16h Knox County
4x800m Relay Varsity - Finals
PL YR - Mark Team
1 Kate Klott 10:23.64h Bowling Green
2 Katelyn Robbins 10:36.63h Liberty
3 Tristan Fry 10:39.69h Clark County
4 Lauren Youngblood 10:53.09h Monroe City
5 Katie Neff 11:19.36h Mark Twain
6 Jessica Anderson 11:30.52h Knox County
7 Corbin Bell 13:22.08h Highland
Gracie Bross
Rebecca Reinbeck
Lauren VanTress
Lexie Arch NT Palmyra
Shot Put - 4kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Ananiah Talton 36-09.75 PR Monroe City
2. 12 Morgan Flood 35-01.50 SR Clark County
3. 11 Katelynn Charlton 33-06.00 SR Bowling Green
4. 12 Natalie Martin 32-02.00 Clark County
4. 11 Brooke Wilson 32-02.00 Palmyra
6. 10 Rebecca Scott 29-06.50 Highland
7. 11 Haleigh St. Clair 29-03.00 Monroe City
8. 10 Loni Watts 29-02.00 SR Louisiana
9. 9 Haley Branham 28-06.00 PR Mark Twain
10. 9 Katelyn Johnson 28-02.00 Highland
11. 10 Alaina Voss 27-09.25 SR Mendon (Unity)
12. 9 Maggie von Thun 27-03.00 PR North Shelby
13. 11 Rose Privett 27-00.00 Bowling Green
14. 12 Katelyn Watts 26-06.50 Louisiana
15. 12 Ronni Holtschlag 26-05.50 SR Camp Point (Central)
16. 11 Sara Spoonhower 25-11.00 Mark Twain
17. 10 Hannah Cottrell 24-11.50 SR Highland
18. 10 Theresa Boatman 23-04.00 Knox County
19. 9 Reagan Lehenbauer 22-11.00 PR Palmyra
20. 9 Macie Waddill 22-09.50 Camp Point (Central)
21. 10 Elizabeth Corey 21-01.00 Marion County
22. 11 Dani Beckner 21-00.25 Knox County
10 Maranda Sparrow ND Highland
9 Katelyn Hummel ND Liberty
Discus - 1kg Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 12 Ananiah Talton 107-09 Monroe City
2. 11 Katelynn Charlton 104-03 Bowling Green
3. 10 Rebecca Scott 86-05 Highland
4. 9 Haley Branham 85-06 Mark Twain
5. 10 Alana Comstock 82-08 Palmyra
6. 9 Maggie von Thun 80-05 PR North Shelby
7. 10 Amber Riley 76-09 Bowling Green
8. 10 Loni Watts 76-08 SR Louisiana
9. 11 Haleigh St. Clair 73-10 PR Monroe City
10. 10 Aubry Boulware 73-06 PR Clark County
11. 10 Hannah Cottrell 73-00 Highland
12. 11 Sara Spoonhower 69-03 Mark Twain
13. 10 Alaina Voss 68-11 Mendon (Unity)
14. 10 Emily Knapp 68-04 Palmyra
15. 12 Ronni Holtschlag 66-05 Camp Point (Central)
16. 11 Dani Beckner 64-02 Knox County
17. 10 Theresa Boatman 63-10 PR Knox County
18. 9 Macie Waddill 61-02 PR Camp Point (Central)
19. 9 Gretchen Capps 56-09 PR Louisiana
20. 9 Madison Bergman 56-06 Clark County
21. 10 Elizabeth Corey 53-07 Marion County
22. 12 Hope Johnston 35-04 PR Canton
9 Deanna Huffman ND Marion County
9 Katelyn Johnson ND Highland
10 Maranda Sparrow ND Highland
12 Jordan Howell ND Mendon (Unity)
9 Katelyn Hummel ND Liberty
Javelin - 600g Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Haleigh St. Clair 99-04 PR Monroe City
2. 11 Rachel Buschling 96-02 PR Clark County
3. 10 McKenzie West 90-10 PR Monroe City
4. 12 Molly Ross 87-11 PR Louisiana
5. 11 Grace Watson 84-07 PR Palmyra
6. 9 Stephanie Mills 80-11 PR Louisiana
7. 10 Madison Schroeder 76-08 PR Bowling Green
8. 9 Katelyn Johnson 76-05 Highland
9. 11 Jaylen Early 76-03 Bowling Green
10. 11 Brooke Wilson 75-04 PR Palmyra
11. 9 Maggie von Thun 74-08 PR North Shelby
12. 10 Rebecca Scott 71-06 PR Highland
13. 11 Karcyn McKee 70-04 PR Clark County
14. 10 Tadym Mason 64-00 PR Knox County
15. 11 Sara Spoonhower 62-10 Mark Twain
16. 10 Hannah Cottrell 62-02 PR Highland
17. 9 Haley Branham 49-08 PR Mark Twain
High Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Madison Kauth 5-00.00 PR Clark County
2. 10 Kaela Wellman 5-00.00 SR Liberty
3. 9 Allison Coonrod 4-10.00 PR Liberty
4. 11 Jaylen Early 4-10.00 Bowling Green
4. 11 Kierston Holstine 4-10.00 SR Palmyra
6. 9 Bailey Lovelace 4-08.00 PR Palmyra
7. 9 Caleigh Grote 4-08.00 Bowling Green
8. 11 Raelee Burse 4-06.00 Louisiana
8. 12 Halli Karr 4-06.00 Monroe City
10. 11 Elise Dewey 4-04.00 PR Louisiana
10. 10 Tadym Mason 4-04.00 SR Knox County
12. 9 MacKenzie Ogle 4-02.00 PR Mark Twain
12. 9 Grace Becker 4-02.00 Knox County
12. 11 Emily Birt 4-02.00 Monroe City
12. 11 Breanna Lee 4-02.00 SR Clark County
12. 11 Kelsey Lutz 4-02.00 SR Mark Twain
17. 9 Makenzie Crook 4-00.00 Marion County
17. 11 Hanah McMullen 4-00.00 PR Mendon (Unity)
12 Alexa Klocke NH Highland
Pole Vault Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 9 Lila Yager 8-00.00 Monroe City
2. 10 McKenzie West 7-06.00 Monroe City
3. 9 Faith Rule 7-00.00 Louisiana
4. 9 Caleigh Grote 7-00.00 Bowling Green
5. 10 Morgan Ingram 7-00.00 Palmyra
10 Madison Wendling NH Clark County
11 Janel Lindsay NH Louisiana
10 Tressa Burr NH Clark County
9 Emma Wittler NH Palmyra
Long Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 Lauren Glick 16-01.00 SR Camp Point (Central)
2. 11 Maggie Schutte 15-09.00 PR Clark County
3. 9 Bailey Lovelace 15-07.00 Palmyra
4. 11 McKenzie Lathrom 15-05.00 Mark Twain
5. 11 Zakila Wiskirchen 15-05.00 SR Camp Point (Central)
6. 9 Ceara Wardlow 14-10.00 PR Clark County
7. 9 Lauren Youngblood 14-05.50 Monroe City
8. 12 Angel Harrison 14-05.00 PR Knox County
9. 10 Tadym Mason 14-03.00 SR Knox County
10. 10 Saige Mayfield 14-00.00 PR Bowling Green
11. 10 Sadie Spratt 13-08.00 PR Marion County
12. 10 Kendra Maples 13-07.00 SR Palmyra
13. 11 Hallie McKenna 13-04.00 Mendon (Unity)
14. 10 Taylee Beaty 13-03.00 SR Louisiana
15. 11 Jaylen Early 13-00.50 Bowling Green
16. 10 Lenny Martin 13-00.00 PR Mark Twain
17. 11 Caitlin Hickerson 12-11.00 Highland
18. 9 Lauren Lehenbauer 12-01.00 PR Monroe City
19. 9 Deanna Huffman 11-09.00 Marion County
20. 9 Karleigh Parrish 11-08.00 Mendon (Unity)
21. 9 Emma Frey 11-05.00 Liberty
22. 9 Camryn Stice 10-10.50 Highland
23. 10 Nicole Pantaleo 10-06.50 PR North Shelby
24. 10 MacKenzie Hager 10-02.00 SR Louisiana
Triple Jump Varsity - Finals
PL YR Name Mark Team
1. 11 McKenzie Lathrom 32-08.00 SR Mark Twain
2. 11 Abby Brown 32-03.00 PR Clark County
3. 12 Samantha Henderson 31-05.00 SR Louisiana
4. 10 Lauren Gille 30-04.00 Camp Point (Central)
5. 10 Sadie Spratt 30-03.50 Marion County
6. 11 Katie Conry 30-01.50 PR Mendon (Unity)
7. 9 Presley Stoneburner 29-06.00 PR North Shelby
8. 10 Kendra Maples 29-06.00 Palmyra
9. 12 Megan Lee 29-05.00 SR Camp Point (Central)
10. 9 Kaya Rushin 29-02.00 Bowling Green
11. 9 Jade Ross 28-11.00 PR Clark County
12. 11 Sheyenne Anderson 28-06.50 Palmyra
13. 10 Sidney Miller 27-11.00 Knox County
14. 10 Megan Mayer 24-02.00 PR Knox County
9 Camryn Stice ND Highland
12 Madison Garcia ND Mendon (Unity)