Girls |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
200 Meter Dash |
27.32 |
|
Taitlyn Madison
|
4th |
Finals
H11
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
30.99 |
|
Maci Taylor
|
44th |
Finals
H5
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
800 Meter Run |
3:18.90 |
SB |
Gillian Dowell
|
43rd |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
1600 Meter Run |
7:09.77 |
SB |
Gillian Dowell
|
38th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
2000 Meter Run |
9:59.40 |
SB |
Cadence Turney
|
10th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
3200 Meter Run |
15:30.95 |
|
Cadence Turney
|
21st |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
300 Meter Hurdles |
51.89 |
|
Annalee Gardner
|
9th |
Finals
H6
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
4x400 Meter Relay |
4:33.29 |
|
Relay Team
|
8th |
Finals
H2
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
High Jump |
1.4m |
|
Jocelyn Underwood
|
11th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Long Jump |
4.78m |
|
Taitlyn Madison
|
6th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Triple Jump |
9.98m |
|
Taitlyn Madison
|
10th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Pole Vault |
3.45m |
|
Annalee Gardner
|
1st |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
1.9m |
|
Jocelyn Underwood
|
18th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Discus |
34.44m |
|
Josie Johnston
|
1st |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Javelin |
23.55m |
|
Josie Johnston
|
26th |
Finals
H5
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Boys |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
12.04 |
|
Brendin Patrick
|
16th |
Prelims
H7
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
12.05 |
|
Mason Diehl
|
17th |
Prelims
H8
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
12.98 |
|
Hunter Kelso
|
59th |
Prelims
H11
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
200 Meter Dash |
25.28 |
|
Xavier Wisdom
|
37th |
Finals
H8
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
400 Meter Dash |
58.64 |
|
Carter Trumbore
|
40th |
Finals
H7
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
1:10.31 |
|
Kenny Waring
|
68th |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
800 Meter Run |
2:43.73 |
SB |
Andrew Clutter
|
57th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
2:49.56 |
SB |
Kenny Waring
|
60th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
1600 Meter Run |
6:12.68 |
|
Andrew Clutter
|
53rd |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
2000 Meter Run |
8:01.82 |
SB |
Ronen Hilgenberg
|
12th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
8:27.58 |
SB |
Carter Trumbore
|
20th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
3200 Meter Run |
12:05.92 |
|
Ronen Hilgenberg
|
23rd |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
300 Meter Hurdles |
43.10 |
|
Dylan Davidson
|
7th |
Finals
H6
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
4x100 Meter Relay |
45.68 |
|
Relay Team
|
4th |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
4x200 Meter Relay |
1:36.59 |
|
Relay Team
|
4th |
Finals
H3
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
4x400 Meter Relay |
3:36.03 |
|
Relay Team
|
3rd |
Finals
H3
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
4x800 Meter Relay |
10:20.04 |
SB |
Relay Team
|
16th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
High Jump |
1.62m |
|
Hunter Kelso
|
19th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
1.57m |
|
Jagur Eidson
|
25th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Long Jump |
5.86m |
|
Matthew Zent
|
10th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
5.4m |
|
Hunter Kelso
|
24th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Triple Jump |
12.04m |
|
Matthew Zent
|
7th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Pole Vault |
3.6m |
|
Jagur Eidson
|
5th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
3.6m |
|
Jaxon Hiser
|
6th |
Finals
H1
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Discus |
30m |
|
Hunter Stevens
|
27th |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
Javelin |
36.63m |
|
Jagur Eidson
|
27th |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|
35.92m |
|
Jaxon Hiser
|
30th |
Finals
H4
|
SBU High School Invite (Class 1-
|