Atlanta High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
15.31 | Kenzie Bowens | 10th | Finals H2 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
37.65 | Kamilyah Reardon | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
3:45.33 | Kamilyah Reardon | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
20.03 | Sylvie Christensen | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
56.40 | Sylvie Christensen | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:19.70 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
5:53.00 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
3.4m | Kenzie Bowens | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
10.19m | Kyley Magers | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6.74m | SB | Kamy West | 6th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
17.59m | Shelby Stull | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
17.04m | Kynleigh Stull | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
18.42m | Kynleigh Stull | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
15.51m | Kamy West | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
7.98m | SB | Shelby Stull | 4th | Finals H1 | Complete Results |
7.47m | Kynleigh Stull | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.45 | Sawyer Nelson | 6th | Finals H3 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
24.93 | Landon Gilliland | 3rd | Finals H3 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:27.62 | Roman Phillips | 4th | Finals H3 | Complete Results | |
2:37.09 | Emery Mason | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:54.20 | Matthew Smothers | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:50.92 | SB | Matthew Smothers | 11th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
20.76 | Sawyer Nelson | 8th | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:11.69 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
1.65m | Anton Zamora | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
6.2m | Landon Gilliland | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
5.45m | SB | Sawyer Nelson | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
12.56m | Landon Gilliland | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
30.66m | Roman Phillips | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
27.68m | Tanner Malusky | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Javelin | |||||
37.96m | Jaron Peavler | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
31.49m | Tanner Malusky | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
10.64m | Jaron Peavler | 10th | Finals H1 | Complete Results |